Zmetek se dere k moci? Kdo mu píše slova? Valchař Horáček prezidentem? Tak na Slovensku mají lichváře

PRAHA | „Potřebujeme skutečné lídry, ne hysteriky,“ uvedl v rozhovoru serveru StudentE15.cz textař a spisovatel Michal Horáček. Jeho jméno se také často zmiňuje ve věci dalších prezidentských voleb, kdy on sám kandidaturu nevyloučil. Informují ParlamentniListy.cz o možné kandidatuře valchaře a hazardníka, který vydělal miliony na neštěstí sázkařů. Když havloidní kandidát na prezidenta, tak lidská hyena.

havlodiní valchař Horáček | foto: wikipedie

havlodiní valchař Horáček | foto: wikipedie
Podle Horáčka žijeme ve zvláštní době. „Nade všechno nadřazuji svobodu vyjádření. To je úplně zásadní. Kvalita toho svobodného vyjádření je samozřejmě také, a velmi, důležitá, nicméně je přece jen sekundární. Kdyby byla ta ‚kvalita‘ primární, kdo by ji posuzoval? Jaké závěry by vyvozoval a jaké sankce udílel? Jakmile bychom s tím začali, svoboda vyjadřování se zhroutí a jsme namydlení. Naštěstí je zřejmé, že tato svoboda dosud nejen trvá, ale také se stále rozšiřuje,“ uvedl Horáček. Ovšem něco jiného mluví a něco jiného činí, jelikož tato slova, která řekl, neplatí – stejnou svobodu nedopřeje třeba současné hlavě států. Je to havloidní pako – Ten Horáček a tato slova asi psal sám, ale námět mu někdo jiný ani dodal.

A jeho slova, která připomínala výpověď zhulence a feťáka pokračovala dále ve lži a šíření nenávisti: „Jen nepřítel věnuje tolik úsilí tomu, aby očernil naše elity, vytvořil ‚vlastizrádce‘, poštval nás proti sobě. Do rozkolísaného prostoru lze proniknout mnohem snáze než do soudržného, akceschopného. Přesně tak se chovají i islamisté: poštváním Evropanů proti muslimům a jejich náboženství obecně doufají vytvořit konflikt, který by byl fatální. Pro celý svět,“ všímá si také Horáček, ale nevšímá si jednoho. On vlastně mluvil o sobě a havloidech, jelikož právě nebezpečná sekta deviantů rozeštvává národ. Je nebezpečnější než vypadá.„A od těch nejnebezpečnějších jsme v souvislosti s bezprecedentním migračním pohybem slyšeli, že se přes naše území převalí nezadržitelná lidská spousta, že je to neodvratné… Ale obrátíme-li se od emocí k empirii, tak z Blízkého východu jsme sem zatím dopravili 106 migrantů, notabene křesťanů, a z nich 34 vzalo nohy na ramena hned a dalších 27 později. Teď naši někde v Sýrii pečlivě vybrali sedm lidí a tři raději do letadla směr Česká republika ani nenastoupili. To je důvod k panice? Nebo vám to tak přijde?“ otázal se Horáček jako tupec, jelikož kde je psáno, že migrační tsunami skončilo? Nebo že ubylo vetřelců? Ano, ale právě Horáčkem nenáviděné ploty to zastavili. Nicméně vetřelců je dost v Německu a západní hranici nemáme chráněnou. Němci je budou živit a verbež klidně může u nás loupit. Ale co chtít po valchaři, skladateli imbecilních písniček a hazardníkovi, který sál z neštěstí sázkařů a závislých na hazardu?

„K tomu, aby někdo chtěl být prezidentem… To může chtít jedině psychopat. To potřebuje obrovské ego, protože to, že to někdo chce, není pro mě dobrý signál. Ale jsou situace, kdy člověk nechce, ale musí. Někdy jsou prostě situace, kdy nechcete jít k zubaři, ale musíte, a je možné, že taková situace za necelé dva roky nastane,“ podotkl k vlastní kandidatuře na hlavu státu Horáček a vlastně se přiznal, že může tím psychopatem být. No nic. Na slovensku je prezidentem také imbecilní hacloidní hovado Kiska, který je stejný šmejd. Také sál jako lichvář z prostých lidí. Český prezident valchař a slovenský lichvář? Raději ne…Slováci si to taky časem vyřeší a vymáchají chumaje Kisku v Dunaji.