Kdy ho pověsí? Prasečí penis Erdogan oznámil, že turecká psí vojska jsou připravena na invazi do Sýrie

ANKARA | Turecký diktáror, vrah Kurdů a prasečí penis Recep Tayyip Erdogan včera prohlásil, že Turecko se chystá na zásah proti džihádistické organizaci Islámský stát (IS). Informuje o sprosté lži Erdogana TASR na webu Teraz.sk. Jelikož Turecko nebojuje proti IS, ale po boku IS proti Kurdům, kdy teroristy IS vyzbrojuje a financuje.

válečný zločinec Erdogan

válečný zločinec Erdogan

Nečistý vepř Erdogan vysvětlil, že operace se připravuje vzhledem k opakujícím se problémům v tureckém pohraničním městě Kilis, které je velmi často terčem minometných útoků ze syrské strany společných hranic, které má být údajně dobyto IS.

Ovšem invaze do Sýrie ze strany Turecka může vést k okupaci oblasti Tureckem, kdy IS mohl být jen předvoj, tureckých zločineckých sil, aby oblast vyčistil o Kurdů, kteří na severu Sýrie bojují proti IS a Turecku. Navíc by turecká invaze to Sýrie byla válečným zločinem útočné války, jelikož není schválena RB OSN a Sýrie je svrchvovaným státem.Za podobnou invazi do Kuvajtu byl následně Saddám Husajn z tamního emirátu vyhnán, pak sesazen z postu prezidenta a následně oběšen. Kdy bude prašivý pes Erdogan viset na špagátku?

Erdogan patrně páchá sebevraždu, jelikož kritizoval i Spojené státy: „Ti, kteří převraceli svět naruby, když Daisy (IS) páchal útoky proti nim, nyní nechávají Turecko v jeho boji proti téže organizaci osamocené,“ prohlásil Erdogan včera v Ankaře. Tudíž osud Saddáma Husajna se může blížit rychleji než mílovými kroky. Turecký diktátor byl také prvně miláčkem a spojencem Spojených států a pak jen oběšená mrtvola.