Prokázáno: Brazilský puč řídí Američané. Převratem dosazený prezident Temer je agent a loutka Spojených států

BRASÍLIA | Michel Temer, který byl do funkce prezidenta Brazílie dosazen pučem, který svrhl zvolenou prezidentku Dilmu Rousseff, předával informace politického rázu velvyslanectví Spojených států (SS) v Brazílii. Informace zveřejněné serverem WikiLeaks přinesla světová zpravodajská agentura Sputnik, kdy o zájmech provést v Brazílii puč ze strany Američanů, informovala před časem i brazilská kontrarozvědka.

Michel Temer - americký agent a loutka dosazená pučem na post brazilského prezidenta

Michel Temer – americký agent a loutka dosazená pučem na post brazilského prezidenta

„Temer, který svrhl prezidentku Brazílie Dilmu Rousseff, předával tajné politické informaci zpravodajským službám Spojených států,“ informuje oficiální Twitter účet WikiLeaks.

Informace o tom, že Michel Temer je agent amerických tajných služeb, potvrzují telegramy státního amerického departamentu, které byly uveřejněny na webových stránkách WikiLeaks. Zveřejněné materiály pocházejí z roku 2006, kdy funkci prezidenta vykonával předchůdce Rousseff a její stranický kolega Luiz Inácio Lula da Silva.


Michel Temer – Americký agent, lhář, udavač, bonzák, vlastizrádce a pučista

Michel Temer - americký zaprodanec a vlastizrádný zmrd - Corruptor americano e idiota traitorous

Michel Temer – americký zaprodanec a vlastizrádný zmrd – Corruptor americano e idiota traitorous

Telegramy obsahují mj. údaje o poměru politických sil v Brazílii — vládnoucí levice a opozice. Kromě toho se uvádějí údaje o jednání řady stran v podmínkách politického konkurenčního boje, odhady, jaké šance mají ty či ony síly ve volbách, a charakteristiky možných aliancí. Právě Temer, v té době poslanec Kongresu za São Paulo, informoval Američany o politické situaci v zemi a sdílel jim své postoje a politické mínění, což dává za předpoklad, že nebylo vše jen jednosměrné a Americké tajné služby jej určitě i řídily a dávaly mu pokyny, jakož i podporu v provedení puče, který právě proběhl.

Ve svých zprávách kritizoval politik i tehdejšího prezidenta Lulu za to, že věnoval „nadměrnou pozornost“ sociálním programům, které podle Temerova názoru nenapomáhaly ekonomickému růstu a rozvoji, dále informoval, že brazilská vláda měla „krást peníze“ ze státního rozpočtu, aby získávala „větší vliv,“ kdy s podivem Američanů, neudával informace o jménech „zlodějů“. Na základě těchto lží, které v pravdu „přeměnily“ americké tajné služby, byl proveden puč na prezidentku Rousseff a Temer byl dosazen Američany na post prezidenta Brazílie.