Jak správně bít a vychovávat ženy?

Nedávno se na serveru Novinky.cz objevilo video, kde saúdský rodinný terapeut Chalíd al-Sabaki radí mužům, jak správně bít a vychovávat svou ženu!

Radek Rozvoral

Radek Rozvoral

Cílem bití žen je podle něj „ukáznit, nikoli ventilovat hněv“. Přímo k tomu ještě mimo jiné tento islámský ideolog a zastánce práva šaría, který o sobě tvrdí, že je lékař řekl: „Musí být splněny nezbytné islámské podmínky pro bití. Manžel by tedy měl svou ženu poučit o svých právech a jejích povinnostech před Alláhem. Nebijte svou ženu velkým klackem – použijte malý klacek. Cílem přece je, aby pocítila, že v tom, jak zachází s manželem, pochybila.“

S takovými maniaky máme žít a společně sdílet evropský prostor, tak jak nás do toho tlačí všichni sluníčkáři, zaprodaní multi-kulti politici a nikým nevolení, neodvolatelní a neodpovědní úředníci Evropské komise? Jak dlouho bude trvat, než si všichni tito zrádci svobody, demokratických a kulturních hodnot konečně uvědomí, že je islám pouze a jen nenávistná, netolerantní, velice násilná a hlavně ženami opovrhující ideologie odkazující se na náboženství?

Takovéto šílence v České republice nechci a budu dělat maximum proto, aby u nás tato zvrácená ideologie nikdy nezakořenila a aby byly džihád a právo šaría postaveny mimo zákon.


Reklama: