Lže až se mu práší od huby? Na experimenty s kvótami není čas, míní chovanec z ČSSD a ministr strachu Milan Chovanec

PRAHA | Na experimenty s kvótami na přerozdělování uprchlíků není podle českého ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD) čas. Ministr včera dostal od vlády mandát, aby na pátečním jednání v Bruselu kvóty opět odmítl, informuje TASR na webu Teraz.sk.

Chovenc jako chovanec čučí do pí...

Chovanec jako chovanec čučí do pí…

Prioritou pro českou vládu je ochrana hranic Evropské unie a dobře fungující záchytná střediska pro přistěhovalce, tak hlupácky zní stanovisko vlády národní zrady a totalitního ministerstva strachu pod vedením chovance Chovance. „Od vlády mám na páteční Brusel jasný mandát: Jsme pro důslednou ochranu hranic EU a 100-procentně funkční hotspoty. Na experimenty s povolenkami není čas,“ uvedl na Twitteru Chovanec.

Je ovšem možné věřit člověku, který šéfuje ministerstvu, které vypracovává zprávy o extremismu, kdy za extremistu označí kohokoliv, kdo kritizuje Evropskou unii, Českou televizi a Vládu České republiky? O invazi vetřelců ani nemluvě. Je možné věřit bolševikovi, který takto označuje kritiky?

Je možné věřit politikovi, který v rámci imbecilní politické korektnosti nazývá vetřelce, parazity a invazní džihádistická vojska za „uprchlíky,“ když prchají z Turecka, kde žádná válka není?

Je vůbec možné věřit nějakému socanovi, když jejich ideologie je primitivnější než primitivní? – Jen co se socan dostane ke korytu, tak tam jako vepř řádí.


Reklama: