Likvidace kurdských opozičních politiků v Turecku v režii vraha a diktátora Erdogana může začít. Imunita poslanců zrušena

ANKARA | Poslanci tureckého parlamentu odhlasovali včera dvoutřetinovou většinou kontroverzně vnímanou novelu ústavy, která pro více než čtvrtinu zákonodárců – včetně téměř všech prokurdských poslanců – umožňuje hromadné zrušení imunity. Informovala o tom agentura DPA.

Hitler a Erdogan - nebo je to naopak, který je který? Odlišnost minimální

Hitler a Erdogan – nebo je to naopak, který je který? Odlišnost minimální

V dnešním rozhodujícím druhém hlasování se pro návrh vyslovilo 373 poslanců, proti jich bylo 138. Někteří zákonodárci 550-členného parlamentu se zdrželi hlasování. Dočasná změna ústavy by nyní měla vést jednorázově k odejmutí poslanecké imunity celkově 138 poslancům, v jejichž případě existuje již na takový postup žádost.

A kdo to požaduje? Zločinecká a diktátorská justice, kterou řídí zločinec, vrah Kurdů a diktátor Recep Erdogan. Turecko tímto pošlapalo základy právního státu, demokratických principů. Genocida se tak rozšíří z běžných Kurdů, které již psí vojáci Erdogana v rámci probíhající genocidy vyvražďují až do parlamentu, kde jen na základě etnické příslušnosti se rozhodne, kdo bude souzen, vězněn či zabit.

Turecko jde směle ve šlépějích Osmanské říše, která v minulém století provedl totální genocidu tamních Arménu, které vyhladili i s inteligencí. Dnešní diktátor Turecka Erdogan se tak inspiroval nejen v genocidě Arménu, ale i v Holocaustu spáchaném Hitlerem, jelikož o vině a trestu bude rozhodovat etnická příslušnost, což je velmi podobné nelidským rasovým zákonům III. říše.