Nelegitimní brazilská vláda, která se k moci dostala proamerickým pučem, začala s totálním rozkrádáním národního majetku

BRASÍLIA | Brazilská prozatímní vláda, která získala moc pučem vedeným tajnými službami Spojených států, chce prosadit plány na privatizaci státem kontrolovaných společností. Informuje o tradičním scénáři, který obdobně probíhá ve všech okupovaných zemích Spojenými státy, slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk. Brazilci přijdou o své podniky, které podvodně ukradnou Američané v „privatizaci“.

Michel Temer - americký zaprodanec a vlastizrádný zmrd - Corruptor americano e idiota traitorous

Michel Temer – americký zaprodanec a vlastizrádný zmrd – Corruptor americano e idiota traitorous

Brazílie chce privatizací vyplnit prázdnou státní pokladnu, aby snížila deficit státního rozpočtu, což je populistické zdůvodnění, které ovšem zavede zemi do otroctví. „Pod vedením ministra zahraničí José Serra a vládního poradce Moreira Franca byly naplánovány „roadshow“ v New Yorku, Londýně a dalších finančních centrech,“ uvedlo pět nezávislých zdrojů. Jednání jsou naplánovány na polovinu července. Američané si pučem naservírovali Brazílii, aby jí mohli vykořosťovat.

Přechodný prezident Michel Temer, který je agentem tajných služeb Spojených států, který se k moci dostal pučem řízeným tajnými službami Spojených států, kdy řádně zvolenou prezidentku Dilmu Rousseff obvinili bez důkazů z korupce a formou brutální vydírání ze strany Američanů ji tamní parlament dočasně zbavil funkce. V tomto dočasném stavu už Američané začali brakovat a rabovat v zemi.


Reklama: