Spojené státy stále otevřeně podporují teroristické vrahy a zrůdy

WASHINGTON | Spojené státy budou i nadále podporovat povstaleckou teroristickou skupinu Ahrar Al-Sham, která se podle místních dopustila obrovského masakru civilního obyvatelstva v Sýrii. O podpoře islámských teroristů americkými státními teroristy informoval slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Terorista Hussein z Bílého domu ve Washingtonu - Vůdce světového terorismu

Terorista Hussein z Bílého domu ve Washingtonu – Vůdce světového terorismu

Ahrar Al-Sham (jiné názvy „Haraka Ahrar ash-Sham al-Islamiyya“ nebo „Islámské hnutí svobodných mužů Levanty“) je jednou z největších teroristických skupin v Sýrii, které otevřeně podporují Američané, hned po teroristech IS, které Spojené státy (SS) podporují skrytě. Navíc Ahrar Al-Sham je skupina, kterou prosadila Saúdská Arábie do jednacího výboru pod označením HNC.

Dne 11. května zablokovaly teroristické SS ruský návrh v OSN, aby se tato skupina delegitimizovala spolu s další skupinou Jaysh al-Islám kvůli jejich pravidelnému porušování příměří. A byla i OSN uznána za teroristickou (v Ruské federaci je na seznamu teroristů). Hned dva dny na to teroristé Ahrar Al-Sham zaútočili na vesnici Al-Zara, kde zabili a zajali desítky obyvatel. Místní obyvatelé, kteří to zažili, popsali útok jako masakr. Kdy zrůdy Ahrar Al-Sham podporované zrůdami z Washingtonu vraždili civilisty – děti, ženy a strace.


Reklama: