Muslimové se smějí: Blok proti islámu se rozpustil. Vzápětí byla založena Iniciativa Martina Konvičky

PRAHA | Včerejší sněm byl provázen nesouhlasem některých delegátů podporujících Janu Volfovou. Krátce po zahájení pak tzv. „Vlčata“ sněm opustila. Následně sněm rozhodl o rozpuštění spolku Bloku proti islámu, informuje facebooková stránka BPI.

Martin Konvička v Debatním klubu | reprofoto: youtube.com (kolektif)

Martin Konvička v Debatním klubu | reprofoto: youtube.com (kolektif)

Martin Konvička poté stanul v čele nového protiislamistického spolku s názvem názvem Iniciativa Martina Konvičky. Martin Konvička k tomu řekl: „Mým posláním není boj s Janou Volfovou a jejími vlčaty. Mým úkolem je zabránit islamizaci naší země a lidem otevřít oči, aby pochopili, že islám je v první řadě politická ideologie ničící lidské životy a svobodu.“

Do vedení nového protislamistického spolku pod vedením předsedy Martina Konvičky byli zvoleni Marie Čapková (Pardubice), Kateřina Šťastná (Praha), Martin Vítek (Opava) a David Nepimach (Zlín).

„Vzhledem k tomu, že jsem dnes od moderoval a odřídil oba dnešní sněmy, jak ten Bloku proti islámu, který se rozpustil, tak ten nově se zrodivší Iniciativy Martina Konvičky, nestačím se divit, kde jsem to vlastně byl a co se to tam stalo. Nejvíc se mi líbí, že nejzasvěceněji o tom píší ti, co tam vůbec nebyli,“ komentuje na fecebooku následnou bouři ve sklenici vody Petr Štěpánek, člen zakládajícího výboru politické strany Iniciativa pro Českou republiku.

A Petr Hapl na svém faceboku k tomu dodává: „Na dnešním sněmu Bloku proti islámu jsme definitivně skončili s Janou Volfovou a její bandou. Kvičení těch, které jsme odřízli od politické kariéry, bude ještě nějakou dobu otravovat veřejný prostor, takže se možná setkáte s těmi nejabsurdnějšími tvrzeními, ale toho si nemusíme všímat. My se můžeme konečně zase věnovat normálními odboji. Hurá!!! Hrrr na Sobotku a Babiše.“


Jana Volfová obvinila Petra Hampla z trestného činu

Jana Volfová

Jana Volfová

Proboha on ještě Hampl veřejně přiznává trestný čin snahu o poškození věřitele. No tak už chtěl hlasovat o úplatku za změnu územního plánu viz jeho slova na pražské divizi a teď ještě tohle, píše na svém facebooku předsedkyně České suverenity a bývalá členka BPI a dnes zakladatelka spolku Blok proti islamizaci Jana Volfová.

A dodává: Na veřejnosti pronikly i informace o hlasování ohledně vyloučení Martina Konvičky z Bloku proti islámu.
„Ano, bylo tam to hlasování, ještě před ukončením činnosti Bloku, byl Martin Konvička vyloučen. A ten krok jsme udělali proto, že si myslíme, že to Martina Konvičku ochrání před případnými nároky, které by někdo mohl vůči němu vznášet ohledně nějakých pohledávek za Blokem proti Islámu,“ cituje údajné prohlášení Petra Hampla Jana Volfová.

A jak vidí zrušení BPI a založení Iniciativy Martina Konvičky (IMK) vedení Bloku proti islamizaci, které nesouhlasilo s vypověděním v rámci Bloku proti islámu s vypovězením smlouvy o spolupráci s Úsvitem Národní koalicí?

„Kmotři, podvodníci a lobisté zničili Blok proti islámu, protože nechtějí, aby se krajské volby staly referendem o nicnedělající vládě. My, krajské divize Bloku se však odmítáme nechat zastrašit, či zmanipulovat a budeme v boji proti islámu pokračovat. Proto aktivujeme Blok proti islamizaci. Prosíme podpořte nás!“ stojí na facebooku BPi.

A muslimové se smějí

Muneeb Hasan Alrawi a František Bublan | foto: stalo-se.cz

Muneeb Hasan Alrawi a František Bublan | foto: stalo-se.cz

Závěrem konstatujme, že sjednocování protiislámské veřejnosti dopadlo takto: Začátkem u nás fungovala iniciativy Islám v České republice nechceme (IvČRN) – pak se většina členů přesunula do spolku Blok proti islámu, který navázal spolupráci s Úsvitem Národní koalice, kdy to označení Národní koalice mělo znamenat, že se připojí i jiné strany a spolku, nestalo se.

Po krátkém čase, BPI vypovídá spolupráci s ÚNK a rozpadá se na Blok proti islámu a druhý Blok proti islamizaci, je založen přípravný výbor strany Alternativa pro Českou republiku, rozpuštěn Blok proti islámu a založen spolek Iniciativa Martina Konvičky.

A všichni na sebe plivají. Je pravda, porody lehké nejsou, ale zatím se smějí jen muslimové, ti mají organizaci řádnou a pevnou.