Kdy bude turecký zmrd viset? Erdogan plánuje velkolepé oslavy likvidace křesťanství

ISTANBUL | Turecký diktátor, vrah Kurdů a islamistický terorista Recep Tayyip Erdogan plánuje dnes uspořádat v Istanbulu velkolepou manifestaci při příležitosti 563. výročí dobytí byzantského Konstantinopole osmanskými Turky. Což je oslava džihádu a počátku islamistického terorismu, jako i likvidace křesťanství. Měla by jej Evropa nechat unést a popravit pro výstrahu?

Kdy se takto zhoupne turecký prašivý pes Erdogan?

Kdy se takto zhoupne turecký prašivý pes Erdogan?

Oficiální místa se domnívají, že na shromáždění se zúčastní až milion lidí, píše agentura DPA. Podle kanceláře istambulského starosty má účastníkům slavnostní události být i Binali Yildirim, nový šéf vládnoucí umírněné islamistické Strany spravedlnosti a rozvoje (AKP) a zároveň jmenovaný předseda turecké vlády.

Součástí oslav bude letecká přehlídka tureckých vzdušných sil a v uniformě elitní pěchotní jednotky osmanské armády se představí i symbolických 563 janičářů. Toto představuje vyhrožování Evropě a pokus o další invazi do Evropy a likvidaci křesťanství. Turecko je nepřítel Evropy a po staletí si přeje podmanění starého kontinentu. Vzbuď se Evropo a povstaň, vyžeň islámského psa z Konstantinopoli, tak jak hnal tyto prašivé psy Jan III. Sobiesky od Vídně.


Prasečí Recep a vepřový Erdogan

Turecké nečisté prase Erdogan,
hnusný to vrah a úchyl,
by měl být Evropany jednoznačně,
do jeho prasečí prdele nakopán.

Vrah Kurdů a sadista Erdogan,
diktátor s prasečím penisem,
sultán zrůd Islámského státu,
měl by být na výstrahu kastrován.

Nesnášenlivý prašivý pes Erdogan,
pronásledující svobodu slova,
věznitel pravdy a novinářů,
bude tureckým lidem brzy lynčován.