Maďarsko je proti vetřelcům, proto je oblíbené turisty z Německa

BUDAPEŠŤ | Bude hitem nastávajících dovolenkových sezón reklamní slogan “Get free – fly to a country free of immigrants. Fly Hungary.” (Oprostěte se – zaleťte si do země prosté imigrantů. Zaleťte do Maďarska)? Posuďte sami. Nabádá server Českého portálu euRABIA.cz.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek

Protiimigrační Maďarsko je u Německých občanů, a zejména turistů v kurzu. Na rozdíl od médií, němečtí občané soucítí v protiislamizačním Maďarskem svou afinitu a zastání ve svých konzervativních názorech, jakož i alternativu k merkelovské politice.

Bez migrantů se tu cítí prostě dobře – jako kdysi doma. Navíc – a bezpečnostní symptom migrační politiky se dnes již nedá okecat – se tu cítí daleko bezpečněji než v Německu, píše euRABIA.cz. A to vše v politicky stabilním a perspektivním prostředí, rozšafné pohostinnosti, jakož i zdravém přístupu k nepřizpůsobivým.To je důvod nájezdu německých turistů k Balatónu a dalších maďarských lokalit. A nejedná se jen o Němce. Podle průzkumu i 70% rakouských občanů si ve své zemi přeje zastavení migrace a islamizace a kladou stávající vládě za vinu současný stav.

Jak vidno, kdyby česká vláda náležitě a důsledně na evropské úrovni konala protimigrační politiku, mohla by zřejmě ušetřit mj. i za propagaci ČR prostřednictvím agentury Czechtourism. Dobré dílo se totiž odjakživa chválí samo. A není důvod, aby i Česká republika a její atributy kulturní, movité, nemovité i peněžní povahy nebyly atraktivní pro původní evropské občany a neměly svou reálnou a nedevalvovanou hodnotu.