Odpůrci Tumpa se chovají jako nacisté. Napadají jeho shromáždění a útočí na lidi

SAN DIEGO | V Kalifornii došlo během shromáždění předvolební kampaně amerického prezidentského kandidáta Donalda Trumpa k násilným protestům. Odpůrci republikánů se pokusili mítink narušit. Proti ním stáli Trump přívrženci. Informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Donald Trump - Opičáku tak pojď na férovku | reprofoto: tasr

Donald Trump – Opičáku tak pojď na férovku | reprofoto: tasr

Odpůrci Donalda Trumpa volají po toleranci, ale jsou to jen nebezpečné zvířata, tak jako byli nacisté před druhou světovou válkou v Německu. Ti také napadali shromáždění opozici a s tím s kým nesouhlasili, toho prvně bili a pak vraždili, jako i průmyslově vyhlazovali v koncentračních táborech. Stejně tak se chovají odpůrci Donalda Trumpa. Je rozdíl s někým nesouhlasit a napadat jej způsobem, aby nesouhlasné prohlášení mohl pronést. Svoboda je o prezentaci názoru. Umlčení protivníka je totalita.

Při volebním shromáždění republikánského kandidáta na prezidentský úřad Spojených států Donalda Trumpa v Kalifornii došlo k potyčce mezi jeho zastánci a odpůrci. „Dvanáct lidí bylo zatčeno během protestů v přední části kongresového centra v San Diegu,“ informovali úřady. Policie vyzvala stovky shromážděných, aby se rozešli, protože protestní akce nebyla povolena. Ti srali na policii zvysoka, jsou přeci nositeli té jediné správné myšlenky. K čemu demokracie, když jsou to zmrdi vyvolení?

Mezi těmito dvěma skupinami nedošlo pouze k slovní výměně názorů, někteří také házeli kameny a lahve. Prostě levicová imbecilní svoloč je násilnická a extremistická. Republikánský prezidentský kandidát je vysoce kontroverzní, zejména kvůli jeho ostré rétorice proti Mexičanům a muslimům. A to všechny parazity a zmrdy uvádí do varu.

„Odmítám nenávistný, bigotní, rasistický jazyk Donalda Trumpa a jeho aroganci a nesnášenlivost,“ řekl jeden z demonstrantů pro televizní stanici CNS. „Jsem za všech našich lidí, všechny rasy, pohlaví, sexuální orientaci. Trump nás však rozděluje,“ mentálně ejakuloval parazitující imbecil.Podívejte se jak si zvířata, protestující proti Trumpovi, představují demokracii: