EET je zločin a skrývá navíc likvidační daň

PRAHA | Nová daň, kterou zavádí Andrej Babiš, zlikviduje část živnostníků… Licence na software potřebný k provozu EET si bude muset každý živnostník povinně najmout a její cena je stanovena na cca 1000 Kč měsíčně. Informuje Občanská konzervativní strana na svém webu.

Občanská konzervativní strana - OKS

Občanská konzervativní strana – OKS
„Je to vlastně nová daň jen prostě jinak pojmenovaná. Už se ukazují ty řekněme hlavní důvody zavedení EET. Kdo bude mít radost? Stát ne, výběr půjde do kasy IT firem. Na koho mohou být napojené? Nechť si každý domyslí sám… V případě volebního úspěchu OKS jednoznačně všechny socialistické a lobbistické zákony současné vlády zlikviduje,“ píše se na uvedeném webu.

Kdy příspěvek končí slovy: „Je pouze na vás, na voličích, jak dlouhý život EET, kontrolní hlášení a další nesmysly Babišovsko – socialistické vlády budou mít. Záměrem je pouze jedno, všem brát a dotacemi jednoho obdarovávat… Je prokázané, že od doby vstupu Babiše do vlády se zvýšil příjem jeho Agrofertu o celých 40%. Čím to asi může být? No jistě ne zvýšeným obchodním výkonem firmy.“


Reklama: