Bubák Obama popřál muslimům na celém světě. Kdy za to bude viset?

WASHINGTON | Vůdce Spojených států (SS) Barack Hussein Obama při příležitosti začátku měsíce ramadán vyjádřil podporu všem americkým muslimům a nejen jim. Připomněl, že USA jsou jednou velkou rodinou, která je tak pestrá jako jednotná, informuje server ParlamentniListy.cz.

Obama ve své domovině

Obama ve své domovině

Ve svém prohlášení k ramadánu popřál Obama společně se svojí ženou Michelle všechno nejlepší muslimům celého světa. „Pro mnohé je tento měsíc příležitostí k reflexi a duchovnímu růstu, odpuštění, trpělivosti a houževnatosti, soucitu s těmi méně šťastnými a jednotě napříč komunitami,“ napsal prezident USA a připomněl, že kromě jiného je ramadán měsícem skvělé kuchyně. Žvanil americký imbecil a vychvaloval víru násilí, vražd a prasečích penisů.

„Jak muslimští Američané oslavují svatý měsíc, připomněli mi, že my Američané jsme jako jedna rodina. Stojím pevně s komunitami muslimských Američanů v jejich odmítnutí hlasů, které se snaží nás rozdělit, omezit naše náboženské svobody a občanská práva,“ napsal s tím, že je třeba spolupracovat ve snaze ukončit utrpení těch, kterým se nedostává základních lidských práv, a že SS přivítají každého „uprchlíka,“ i v včetně těch muslimských. Kteří jsou líní a proto se jako paraziti rozlézají po světě, aby vraždili ve jménu Koránu a prazitovali jako nečistá prasata, což je Obama sám, proto jim přeje: prase Obama všem mu-slimáckým prasatům.

Reklama: