Vetřelec drzý jako opice chtěl v Německu „nakupovat“ bez peněz. Hlídka sousedské domobrany mu to ručně a stručně vymluvila

BERLÍN | Mu-slimácký přivandrovalý parazit se v německém v supermarketu rozhodl neplatit a současně nechtěl prodavačce vrátit dvě láhve, kdy se jednalo pravděpodobně o víno, kdy muslimům je pití alkohlu zapovězeno, což dokazuje, že do Evropy migruje jen muslimská nejnižší špína. Místo vracení „nákupu“ agresivně argumentoval ve své rodné hatmatilce, tak dlouho, než si to s ním vyřídila sousedská hlídka domobrany.

Zmrd chtěl nakupovat bez peněz - Dostal proto přes svou nečistou tlamu

Zmrd chtěl nakupovat bez peněz – Dostal proto přes svou nečistou tlamu


Zaměstnanci supermarketu zloděje několikrát vyzvali, aby ukradené lahve vrátil. Ten však odmítá. Některý ze zaměstnanců se tedy rozhodne zavolat policii, ale vedle stojící žena odpoví, že policie byla v ten den v obchodě už dvakrát a nic nezmohla. Protože vůči hostům Angely Merkel nesmí zasahovat a oni se mou vlastně chovat jako prasata.

Pak se na scénu dostane dvojice Němců z lokální strážní skupiny, vytrhne lahve z rukou přivanrovalého zloděje a snaží se odporný lidský odpad a parazita vyhodit z obchodu. „Zloděj při tom schytá i několik úderů.“ Žena na konci říká: „Je smutné, že se v takových případech musíme spolehnout na sousedskou stráž,“ cituje jí slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Ostatní občané na videu jen konsternovaně stojí a koukají, namísto aby lup vetřelci vzali a nakopali jej do jeho špinavé prdele a vyhodili jej ze supermarketu a následně i jej hnali jako prašivého psa z Německa.