Kim Čong-un nechal vyvraždit celou rodinu svého strýce včetně žen a dětí

PCHJONGJANG | Všichni příbuzní Čang Song-tcheka, popraveného strýce vůdce KLDR Kim Čong-una, včetně žen a i malých dětí, byli rovněž zavraždění nebo vyhnání z domovů. Informuje o tom jihokorejská agentura Yonhap, kdy v Evropě zprávu o tomto nelidském komunistickém masakru na nevinných obětech přinesl zpravodajský server rozhlasové stanice Hlas Ruska.

Pohled vraždící lidské bestie

Pohled vraždící lidské bestie

Příbuzní Čang Song-tcheka dostali příkaz opustit své domovy a na místě měli nechat veškerý svůj majetek. Tak rozhodly úřady o jejich kolektivní vině, kdy jejich příbuzný byl odsouzen k smrti, což není v KLDR vůbec výjimečné. Je nutné dodat, že trest smrti následoval po obvinění, že strýc severokorejského vůdce málo tleskal, měl rád alkohol a ženy.

Výše uvedené zdroje dále informuje, že ti příbuzní, kteří tento příkaz odmítli, byli zavražděni přímo ve svých domovech před zraky jejich sousedů.

Ženy, které nebyly v pokrevním příbuzenském vztahu s Čang Song-tchekem a byly jen manželkami příbuzných mužů, byly ušetřeny vraždění. Ovšem trest je neminul, byly pozatýkány a převezeny do vzdálených vesnic od svých domovů se zákazem návratu.

Reklama: