Začne III. světová válka v Sýrii? Americké letectvo chce právo sestřelovat ruská letadla nad zemí, kde Američané vedou útočnou válku

WASHINGTON | Letectvo Spojených států (SS) je připraveno zabezpečit bezletové zóny v Sýrii, k tomu ale musí dostat možnost sestřelovat ruská letadla, která létají na nebi této země, prohlásil generál SS David Goldfein. Informuje světová zpravodajská agentura Sputnik.

David Glodfein - Generál SS jako imbecilní zrůdná bestie | foto: defensenews.com

David Glodfein – Generál SS jako imbecilní zrůdná bestie | foto: defensenews.com

Při vystoupení před výborem ozbrojených sil Senátu SS, kde probíhalo jeho potvrzení na pozici náčelníka štábu letectva, generál SS Goldfein prohlásil: „Pro zavedení bezletové zóny jsou nutné tři podmínky. Jako první uvedl možnost sestřelovat všechna letadla, které ji budou narušovat.“

Ovšem zapomněl na jedno. Spojené státy jsou v Sýrii podle mezinárodního práva zločinným agresorem páchající válečný zločin útoční války, jelikož cizí nasazení vojsk na území svrchovaného státu je možné v souladu s rezolucí RB OSN nebo se svolením tamní vlády. Američané oproti ruskému letectvu nemají ani jedno. Ruské vojenské síly jsou v Sýrii na pozvání tamní legitimní vlády.


Válka proti Rusku a okupace Sýrie

A zrůda v generálské uniformě si je patrně všeho vědoma a plánuje agresivní útočnou válku ne proti Islámskému státu, ale proti Syrské arabské republice, jelikož dále upřesnil: „Jelikož Islámský stát nemá letadla, tak to znamená, že musím mít dovoleno sestřelovat ruská a syrská letadla.“ Tím jen potvrzuje, že Americké tažení v Sýrii je jen proto, aby svrhlo legitimní vládu a započalo vojenskou okupaci zločineckými vojsky SS.

A k okupaci Sýrie David Goldfein uvedl: „Letectvo musí mít jasno v tom, jaké úkoly stojí na zemi v bezletové zóně. Pro řešení úkolu návratu běženců a poskytnutí humanitární pomoci musejí existovat místní síly, které budou kontrolovat situaci na zemi, jelikož letectvo to dělat nemůže.“ Což znamená, že zrůdy z IS vycvičené CIA si oblečou uniformy Syrského protektorátu pod okupační správou SS.


Reklama: