Duševní mrzák a bastard Cameron překročil svůj stín: Pokud by Británie vystoupila z EU, byla by zbabělcem

LONDÝN | Britská zrůda na pozici premiéra David Cameron vyzval v neděli občanů Spojeného království, aby nehlasovali v referendu o členství v Evropské unii na základě zcela nepravdivých tvrzení stoupenců brexitu. Lhář a lidská bestie David Cameron v šílenství o vlastní osud označil pravdu lží, ač sám nelže, jen když má zavřenou svou odpornou tlamu, která spíše řitnímu otvoru je podobná.

David Cameron je odporná lidská bestie a britská zrůda  | foto: tasr

David Cameron je odporná lidská bestie a britská zrůda | foto: tasr

Cameron řekl, že pokud by Británie vystoupila z EU, byla by „zbabělcem“. Takto se vyjádřil v debatních pořadu zpravodajské stanice BBC Question Time, informuje TASR na webu Teraz.sk. Britové budou hlasovat o členství své země v EU ve čtvrtek 23. června.

Stoupenci odchodu z unie tvrdí, že členství Turecka v EU by mohlo vést k prudkému nárůstu migrace do Británie na základě pravidel o volném pohybu osob.

Brexit: Hlasovali byste pro vystoupení Británie z EU?

  • ANO (77%, 16 621 hlasů)
  • NE (23%, 4 918 hlasů)

Počet hlasů: 21 539

Nahrávání ... Nahrávání ...

„Tvrzení stoupenců brexitu, že unie stojí Británii 350 milionů liber za týden, což je více než 450 milionů eur, není pravdivé,“ pokračoval Cameron ve svých lžích v BBS. „Jsem si jistý, že existují argumenty pro odchod,“ přiznal Cameron, ale dodal, že by bylo „tragédií.“ Je to prostě probruselský dobytek.