„Hitlery“ Clinton je nejskorumpovanejší kandidát na prezidenta v dějinách SS

WASHINGTON | Republikánský kandidát na prezidenta Spojených států (SS) Donald John Trump, prohlásil, že Hillary Diane Rodham Clinton je lhářka světové úrovně. Rovněž ji označil za nejskorumpovanejšieho prezidentského kandidáta v historii Spojených států, informuje o prohlášení Donalda Johna slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Donald Trump s Hillary a Billem Clintonovými | reprofoto: reseauinternational.net

Donald Trump s Hillary a Billem Clintonovými | reprofoto: reseauinternational.net


Donald John Trump doslovně prohlásil: „Když vidím zničené a opotřebované cesty a mosty, upadající letiště a závody, které přenesly svou výrobu do Mexika nebo jiných zemí, vím, že tyto problémy se dají řešit. Nedokáže je však vyřešit Hillary Clinton, ale já.“

Donald John dále poukazuje tradičně na finanční skandály, ve kterých oba Clintonovi figurují od dob, kdy byl William „Bill“ Jefferson Clinton guvernérem Arkanssasu. „Zájemcům o tyto skandály připomenu aféry Whitewater, v níž se angažovali Clintonovi a jejich spolupracovníci Mc Dougal ze společnosti Whtiewater Development Corporation (společnost obchodovala s pozemky a půdou), skandál s Davidem Halem v roce 1993, který obvinil prezidenta Clintona že ho jako guvernér Arkansasu donutil k nezákonné půjčce Mc Dougalům,“ píše redaktor zmíněného slovenského webu Branislav Krasnovský.

Krasnovský dále dodává, že Clintonovi figurují i v aférách Travelgate, Filegate a nejasné jsou i okolnosti smrti Clintonova poradce Vincenta Fostera, či smrt amerického diplomata v Lybii Christophera Stevense v roce 2012, který měl spory s Hillary Diane ohledně zahraniční politiky SS v této zemi. Už dnes je zřejmé, že Assange před volbami zveřejní další informace, které mohou poškodit reputaci „Hitlery.“ Prokže se že stojí za nějakou vraždou?


Reklama: