Brexit realitou. Britská nezávislost na zrůdné Bruselské říši nastane

LONDÝN | Britští voliči ve čtvrtečním referendu odhlasovali vystoupení své země z Evropské unie. Vyplývá to z neúplných oficiálních výsledků, o nichž informuje stanice BBC. Výsledky hlasování budou podle očekávání přesné, ale již nyní lze konstatovat, že pokud přiletí „bůh na létajícím stroji“ a nezfalšuje výsledek, tak Británie opouští potápějící se loď totalitní Bruselské říše.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek


Pro odchod uskupení bruselské totality hlasovalo 52 % oprávněných voličů. Vymyté mozky a přivandrovalci se patrně již v zemi počítají na miliony, jelikož celých 48 % voličů chtělo v Evropské unii, žaláři národů, zůstat; buď věřili lžím a propagandě, nebo již z velké části nejsou etničtí Britové.

Volební účast byla fantastická. V tomto historickém referendu hlasovalo 72,1 procenta voličů. A výsledek je radostný: Británie opustí EU po 43 letech. Spojené království je prvním význačným státem, který se rozhodl opustit Evropskou unii.Reakce britských politiků

„Začínám snít, že svítá nad nezávislým Spojeným královstvím,“ prohlásil včera na margo krystalizujícíhc výsledků referenda lídr Strany nezávislosti Spojeného království (UKIP) Nigel Farage. Podle něj je největším přínosem britského referenda to, že podnítilo jiné země k tomu, aby začali zpochybňovat Evropskou unii.

Czexit: Požadujete vypsání referenda o setrvání Česka v EU?

  • ANO (76%, 8 829 hlasů)
  • NE (24%, 2 732 hlasů)

Počet hlasů: 11 561

Nahrávání ... Nahrávání ...

Podle bývalého londýnského starosty Borise Johnsona, který stojí v čele kampaně za odchod, průzkumy veřejného mínění naznačují, že výsledek hlasování bude těsný. Dodal: „Účast je dobrá v oblastech, kde to potřebujeme.“

David Cameron prohrál a děkoval zrádcům. „Díky patří každému, kdo hlasoval pro to, aby byla Británie silnější, bezpečnější a úspěšnější v Evropě,“ napsal Cameron na sociální síti Twitter. Konzervativní ministerský předseda před referendem lobboval za setrvání Británie v tomto bloku, a to navzdory odpůrcům z jeho vlastní strany, píše agentura DPA.