Za více než 1500násobný nárůst počtu znásilnění ve Švédsku jsou zodpovědní především muslimští migranti

Za více než 1500násobný nárůst počtu znásilnění ve Švédsku jsou zodpovědní především muslimští migranti. Editor amerického internetového serveru Wnd.com Leo Hohmann upozorňuje, že počet znásilnění páchaných muslimskými migranty je největší ve Švédsku a v Německu.

Tomio Okamura

Tomio Okamura


A připomínám, že Sobotkova a Babišova vláda již začala přijímat první imigranty z arabských a afrických zemí, které odsouhlasili EU a také dobrovolně. Celkové vláda odsouhlasila první várku více než 3 tisíc migrantů.

Švédsko začalo se svými multikulturními experimenty v oblasti imigrační politiky přibližně v roce 1975. Předtím patřilo Švédsko mezi nejbezpečnější země na světě. Nyní Švédsko vévodí žebříčku, který znázorňuje počty znásilnění.

Leo Hohmann dále upozorňuje, že za více než 1500násobný nárůst počtu znásilnění jsou zodpovědní především muslimští migranti. V zemi navíc existuje několik desítek tzv. no-go zón, kam se obávají chodit i samotní policisté.

A já znovu opakuji, že já a naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) jsme jediní v Parlamentu, kteří prosazujeme nulovou toleranci nezákonné a islámské migrace. Tedy přesně opak toho, co předvádí Sobotkova a Babišova vláda.

Jediným řešením současného stavu je vystoupení České republiky z Evropské unie. Prosazuji sebevědomý, suverénní, spravedlivý stát, kde budou mít poslední slovo občané – tedy systém přímé demokracie.

A prosím Vás o podporu v říjnových krajských volbách – jen vy máte v rukou budoucnost České republiky.


Reklama: