Bruselská demokracie: O nich, bez nich! Podepsal i agent Jakub Janda? Tři miliony Poláků, Bulharů, Ukrajinců a Turků s bankéři podepsalo petici proti Brexitu

LONDÝN | Je otázkou, zde je Velká Británie banánovou republikou, kdy ti, co prohráli, pláčí, že odtržení odhlasovali chudí, a ti bohatí přece mají silnější právo a nemá se to brát závazně, nebo je petice komedií sociálů, přilepených v tlupách bezpracně na dotace a bojí se, že budou muset pracovat nebo se vrátit domů. Informuje web Rukojmi.cz.

Petice jako propaganda a za peníze daňových poplatníků Spojeného království | foto: https://petition.parliament.uk/

Petice jako propaganda a za peníze daňových poplatníků Spojeného království | foto: petition.parliament.uk/


Uvedené web dále pak cituje ze serveru ParlamentniListy.cz: „Petici za setrvání Velké Británie v Evropské unii navzdory referendu, které rozhodlo o opaku, podepsaly miliony lidí. S touto informací přišlo i dnešní vysílání veřejnoprávní televize ČT24. Již však nepodotklo, že petici může podepsat kdokoli, ze všech konců světa.“

A podobně to vidí i Tomáš Haas, který tuto petici spolu s údajnými třemi miliony lidí podepsal. Pouze k tomu ironicky dodává: „Oznamuji vám, že jsem právě podepsal petici žádající změnu pravidel referenda a nové referendum. A podepsal jsem ji s hrdostí. Nezlobte se, chtělo se mi být alespoň na chvíli Britem,“ podotkl Haas s tím, že stěhovat se do Londýna však kvůli tomu nechtěl. „Petice, aby byla oficiální a platná, je určena jen britským občanům nebo rezidentům,“ dodal.

V petici také toto deklarujete zaškrtnutím příslušného okénka. „Pak už vyplníte jen nějaké platné britské směrovací číslo. A nakonec ani to nemusíte, protože britský občan může v referendu hlasovati i ze zahraničí,“ řekl Haas. Stanete se tak signatářem. Petice je dostupná ZDE, tudíž její vypovídací hodnota je nulová a je to jen propaganda bruselské odpadní žumpy a hlupáků bez mozku typu Jakuba Jandy.


Reklama: