Juncker zase dokázal, že je imbecil, když se obořil na Nigela Farage. Ten se nevzdá křesla v Evropském parlamentu. Byl zvolen, brexit na tom nic nemění

BRUSEL – LONDÝN | Předseda Strany nezávislosti Spojeného království (UKIP) Nigel Farage, přední hlas v úspěšné kampani za vystoupení Británie z Evropské unie, včera prohlásil, že se nevzdá křesla v Evropském parlamentu (EP), informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Opilec Juncker olizuje jako buzna německému kýblu hnoje Schulzovi pleš a Nigel Farage nechápe.  Nebo snad chce zvracet?

Opilec Juncker olizuje jako buzna německému kýblu hnoje Schulzovi pleš a Nigel Farage nechápe. Nebo snad chce zvracet?


„Evropský parlament bude mít důležité slovo v celé diskusi o brexitu. Stojím na čele největší britské delegace v europarlamentu a nehodlám utéci,“ řekl Farage během dvoudenního summitu Evropské unie v Bruselu, věnovaném tzv. brexitu. Farage citovala agentura DPA. Britové v referendu 23. června hlasovali za odchod své země z EU.

Farage byl včera ostře kritizován ostatními zákonodárci v europarlamentu za jeho postoj proti EU. Kritika zazněla v bouřlivé debatě, která předcházela střetnutí britského premiéra Davida Camerona s jeho 27 partnery z EU.

Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker dnes rovněž přednesl projev v EP. Oslovil i Farage: „Do určité míry mě opravdu překvapuje, že jste tady. Bojovali jste za brexit, britský lid hlasoval ve prospěch odjezdu – tak proč jste tady?“ Ptal se alkoholik Juncker, kterému asi nedošlo, že Farage byl zvolen a zatím mu mandát nezanikl, jelikož Spojené království je stále členem EU. Juncker opět dokázal, že je imbecil, zločinec a pohrdá demokracií.


Reklama: