Rakouský soud mimořádně pomohl volebnímu podvodníkovi a levicovému extremistovi Van der Bellenovi

HRADEC KRÁLOVÉ | Rozhodnutí rakouského ústavního soudu vypadá na první pohled jako velmi vstřícné vůči poraženému kandidátovi Svobodných Norbertu Hoferovi, neb jej jakoby vrací zpátky do hry, začíná svůj komentář místopředseda Alternativy pro Českou republiku 2017 (Apači) Petr Štěpánek.

Extremista Alexander Van der Bellen - Je také pedofil, když je zelený? | foto: bundespraesidentschaftswahl.at

Extremista Alexander Van der Bellen – Je také pedofil, když je zelený? | foto: bundespraesidentschaftswahl.at


Ovšem Petr Štěpánek je opačného postoje, podle něj rakouský soud velmi pomohl rakouskému zelenému extremistovi: „Ve skutečnosti je ale naopak velmi vstřícné vůči kandidátovi Zelených Alexandru Van der Bellenovi. Kdyby totiž rakouský ústavní soud prostě zneplatnil všechny pochybné korespondenční hlasy, stal by se prezidentem Hofer, který ostatně druhé kolo voleb vyhrál, ale o vítězství jej dodatečně připravily právě korespondenční hlasy. To znamená právě ty hlasy, které ústavní soud zpochybnil.“

Komu to prospělo?

Norbert Hofer | foto: APA - Hans Klaus - salzburg.com

Norbert Hofer | foto: APA – Hans Klaus – salzburg.com

Tudíž nezbývá konstatovat, že rozhodnutí soudu bylo jako rozhodnutí chytré horákyně. Všichni jsou si vědomi, že se ve volbách podvádělo, tak to zopakujme. Proč nebyly jen podvodné hlasy neuznány, nebo manipulace s hlasy odstraněny? Je to více než jasné, pokud by soud postupoval, tak jak byla sepsána žaloba FPÖ, tak by se prezidentem rozhodnutím soudu stal Norbert Hofer.

Ovšem, pak by levicová svoloč a extremisté a zločinci typu Van der Bellena měli vodu na mlýn, že Hofer nevyhrál volby, ale byl ustaven prezidentem soudem. Proto přejeme všem svobodným Rakušanům, aby reparát voleb dopadl dobře a levicová extremistický zrůda Van der Bellen skončil na hnojišti politických dějin.