Důkaz o absolutní hlouposti některých leseb a homoušů

Společností otřáslo rozhodnutí Ústavního soudu, že lidská práva dětí neexistují s tím, že je může kdejaký sexuální deviant pošlapat, když si chce pořídit živou dětskou hračku.

Radek Velička -  šéfredaktor Vlasteneckých Novin

Radek Velička – šéfredaktor Vlasteneckých Novin


Ovšem hledejme na všem tragickém něco, co až tak tragické není. Prvně v České republice jsou převážně k adopcím děti feťaček a cikánek, nebo feťáckých cikánek. Tudíž české děti to zatím nijak moc neohrozí. To by musel přijít průmysl jménem Barnevern, který by na zakázku sexuálních deviantů, či deviantek, v rodinách děti lovil, unášel a kradl.

Ale zpět k té hlouposti uvedených jinosexuálů. Podle politické korektnosti je „trestné“ vytvářet seznamy různých skupin osob. Ovšem homosexuálové a lesby, tedy někteří z nich, dobrovolně se na tyto seznamy zapisují a nebo se hodlají zapisovat. Navíc o tuhle diskriminaci bojují jako lvi a jsou u toho nechutně agresivní.

O jaké seznamy se jedná? Seznam sexuální deviace – Homosexualita – nese název Registr partnerů a seznam sexuální deviace – Pedofilní homosexualita – bude nést název třeba Registr homosexuálních žadatelů o adopci.

Kde berou jistotu, že se společnost „nezvrátí“ a nesebere jim privilegia nadřazenosti. Nebo co hůř, a to by snad nikdo nechtěl, že by nás zachvátila totalita a tito by byli první na seznamu. Raději být neregistrován, ať je člověk cokoliv.