Organizuje masové protesty v Anglii stejná síla, která organizovala kyjevský Majdan?

LONDÝN | Více jak 40 tisíc odpůrců odchodu Británie z Evropské unie demonstrovalo v sobotu v centru Londýna. Informoval o tom server ParlamentniListy.cz s odkazem na web Aktuálně.cz, kdy o tom přinášela reportáže celý den i televizní stanice RT.

deviantní imbecilní svoloč v akci | foto: wort.lu

deviantní imbecilní svoloč v akci | foto: wort.lu


V centru Londýna v sobotu demonstrovaly tisíce převážně mladých odpůrců odchodu Británie z Evropské unie (brexitu), který britští voliči schválili v červnovém referendu. Pořadatelé protestního průvodu, který šel k sídlu parlamentu, věří, že brexit lze ještě zastavit, informuje web. Ovšem, kdo financuje tyto pořadatele? Stejné síly, které platily Majdan v Kyjevě?

Americké tajné služby a americké nadace, jako i prostředky Evropské komise těží z těchto situací a podobné protesty podporují v Praze proti Zemanovi, ve Varšavě proti Kaczyńskému, v Budapeští proti Orbánovi, na Slovensku proti Ficovi a úspěšné například byly na Ukrajině, kde dokonce podporovali vraždy a nástup nacismus formou Majdanu. Naopak neúspěch zažily tyto síly v Rakousku, kde Ústavní soud nařídil opakování druhého kola prezidentských voleb, ve kterých podvodem vyhrál zelený neomarxistický extremista a údajný pedofil Van der Belle a právě v Brexitu, proti kterému nyní aktivizují vymyté mozky a parazity.V čele stojí dokonalý anglický imbecil

Keiran MacDermott | repro: facebook.com

Keiran MacDermott | repro: facebook.com

„Můžeme sejmout prst z tlačítka pro sebezničení a zabránit brexitu. A to odmítnutím, že referendum má hodnotu konečného rozhodnutí. Neopouštějme budoucí generaci. Demonstrujme, protestujme a zastavme brexit,“ řekl na facebooku jeden z organizátorů průvodu Keiran MacDermott, který zjevem připomíná imbecila.

Anglický deviant financovaný zločineckou lobby tak narážel na skutečnost, že referendum není v zemi právně závazné a brexit musí ještě schválit parlament, kdy se takto v žoldu zločinců snaží v zemi pošlapat demokratický proces a ovlivnit parlament, který navádějí k vlastizradě na vlastních občanech.