Nigel Farage plní sliby a probruselské krysy prskají v koutě

LONDÝN | Předseda Strany nezávislosti Spojeného království (UKIP) Nigel Farage rezignoval na svou funkci. Své rozhodnutí zdůvodnil tím, že dosáhl svého životního cíle, a to odchodu Británie z Evropské unie, informují elektronická média po celé Evropě.

Nigel Farage - Rezignace | reprofoto: youtube.com

Nigel Farage – Rezignace | reprofoto: youtube.com


„Evropští politici jeho krok označili za zbabělý,“ píše mediální žumpa plná sraček web ČT 24 (http://www.ceskatelevize.cz/ct24). Kdo to jsou evropsští politici, to jsou ty nuly, které v životě řádně nepracovaly? Ti co se v bruselských palácích nechávají vykrmovat jako paraziti? Tak ono paraziti z ČT mají soucit, jsou vykrmování stejným systémem.

„Nikdy jsem nebyl a nikdy jsem ani nechtěl být kariérním politikem,“ uvedl Farage. „Mým cílem v politice bylo dostat Británii z Evropské unie,“ dodal. „Myslím, že je správné, abych nyní rezignoval na post předsedy UKIP,“ řekl Farage na tiskové konferenci.

Kritika rozhodnutí britského politika jinými politiky je pak imbecilní, jelikož jej kritizují za splnění slibu. Je pro většinu deviantních probruselských politiků plnění slibů zbabělost? Nebo co tím jiného voličům vzkázali?

„Během kampaně před referendem jsem řekl, že chci zpět svou zemi. Dnes říkám, že chci zpět svůj život. A ten začíná právě teď,“ vysvětlil Farage. Ovšem je nutné připomenout, že jeho strana UKIP má v britském parlamentu jednoho poslance a dva lordy. Demise se týče funkce předsedy strany a ne mandátu poslance Evropského parlamentu, tak je to vše zase jen takový mediální štvanice bruselských krys, které jsou po brexitu v koutě a prskají.