Nela Lisková je konzulkou nově vniklého konzulátu Doněcké lidové republiky v České republice

OSTRAVA | V České republice vzniklo přes všechny politické tlaky a intriky vůbec první Zastupitelské centrum Doněcké lidové republiky (DLR), tedy konzulát. Je to obrovský krok vpřed pro DLR, protože tato republika dlouho usiluje o svoji samostatnost, uznání a doposud ji žádná země nepodpořila tak, jako Česká republika, respektive jedna z politiků Nela Lisková, informuje šéfredaktor serveru Rukojmi.cz Břetislav Olšer.

Nela Lisková

Nela Lisková


Podle Olšera je zcela zřejmé, že se to pokusu o ministra zahraničních věcí Zaorálkovi nebude líbit, ten však je dávno v politice zahraniční vnímán jako takový doktor Cvach, který jen do všeho žvaní a ničemu nerozumí. A Břetislav Olšer vysvětluje, proč se to zaorálkovi líbit nebude, jelikož právě Zaorálek, podle Břetislava Olšera, podporuje fašistickou vládu Petra Porošenka a vrahy jako je Naďa Savčeko.

Olšer dále píše, že celá česká vláda se staví na stranu Kyjeva a pak přijde Nela Lisková a podepíše s vládou DLR dohodu o mezinárodní spolupráci a stane se honorárním konzulem DLR v České republice. „No, holka má ‚koule‘,“ konstatuje šéfredaktor serveru rukojmi.cz.

A dále se dočteme z klávesnice Břetislava Olšera: „Postavila se proti celé vládě a EU a všechny je tímto činem zesměšnila! Zajímalo by mě, co na to říká například europoslanec Štětina, který veřejně podporuje a propaguje fašismus a nestydí se s fašistickým hnutím AZOV a jejími členy fotit a to vše pak hrdě zveřejňuje na sociálních sítích.“Nela Lisková - Bojová příprava | foto: rukojmi.cz

Nela Lisková – Bojová příprava | foto: rukojmi.cz