Děti se ve škole v rámci sexuálního vzdělávání učí anální sex a sado-masochismus

BERLÍN | V rámci sexuálního vzdělávání žáků v severní části Německa navrhli učitelům, aby vysvětlili dětem, co je to anální sex a sadomasochismus. Aby si žáci 7. třídy lépe osvojili probíranou látku, mohou hrát scénky na uvedená témata, informuje server EUportal.cz s odkazem na německý Die Welt.

perversní sexuální výchova v Německu | foto: diepresse.com

perversní sexuální výchova v Německu | foto: diepresse.com


V rámci učebního projektu Škola rozmanitosti v oblasti Severní Porýní-Vestfálsko je navržena nová iniciativa, uvádí Die Welt. Vláda Německa spustila pro běžence stránku o sexu, dodává web s tím, že tato čistá pornografie je přístupná i dětem.

Dětem ve školách vyprávějí o homosexuálních vztazích, transsexuálech a o různých druzích netradičního sexu. Učitelé mají provádět sérii ukázkových hodin a děti mohou vytvářet malá divadelní představení. Autoři učebních materiálů radí, aby jako názorný materiál byly používány umělé penisy a vaginální kuličky.

K tématům scének patří například: orgasmus a předčasný orgasmus, sadomasochismus, anální styk, pokoj pro onanii. Jak uvádí DW, cílem programu je výchova v dětech úcty k lidem s netradiční sexuální orientací.