Britský imbecil Cameron: Krach v Iráku neznamená, že všechny vojenské invaze jsou neoprávněné

LONDÝN | Britský premiér David Cameron, který je patrně postižen imbecilitou, má za to, že britská účast ve vojenské kampani v Iráku, která byla chybou, neznamená, že všechny vojenské invaze jsou neoprávněné, informuje Sputnik.

Kdy bude Cameron viset na lapě před Downing Street 10? | reprofoto: dailysquib.co.uk

Kdy bude Cameron viset na lapě před Downing Street 10? | reprofoto: dailysquib.co.uk


Ovšem invaze do Iráku nebyla povolena RB OSN či tamní vládou, tudíž podle mezinárodního práva byla válečným zločinem útočné války. „Zapojení do války musí být vždy pro každou zem výjimečným opatřením a dojít k tomu může jedině tehdy, když jsou všechny alternativy hodné důvěry vyčerpány,“ vyjádřil se zločinec Cameron, který se stal zločincem právě obhajováním válečného zločinu útočné války.

„Nesmíme dospívat k závěru, že vojenský zásah je pokaždé chybou. Existují situace, kdy je třeba zasáhnout, jak tato zem učinila v Sierra-Leone a v Kosovu,“ zdůraznil britský premiér, kdy Cameron obhajoval i zločinecký terorismus vůči Jugoslávii, který byl také válečným zločinem a genocidou Srbů, kdy se Severoatlantická aliance postavila na stranu kosovských teroristů z UČK.

V Londýně byla včera zveřejněna zpráva o účasti Velké Británie ve vojenské kampani Severoatlantické aliance (SA) v Iráku, kterou připravila nezávislá vyšetřovací komise v čele s bývalým stálým náměstkem britského ministra vnitra Johnem Chilcotem.