Deviantní agent cizí moci Jakub Janda se o prezidenta Miloše Zemana otřel a zase dokázal, že je bez ceny

PRAHA | V rámci návštěvy českého prezidenta Miloše Zemana v Mongolsku proběhl i pokus o převrat v Turecku, kdy na facebooku se objevila fotografie pořízená tiskovým mluvčím prezidenta Jiřím Ovčáčkem, že i na svém hotelovém pokoji prezident sleduje světové dění.

Miloš Zeman sleduje dění v Turecku | foto: Jiří Ovčáček (facebook.com)

Miloš Zeman sleduje dění v Turecku | foto: Jiří Ovčáček (facebook.com)


Tuto fotografii komentoval i Jakub Janda, který byl označen Milošem Zemanem za člena pornografického cirkusu Evropské hodnoty, kdy tak prezident narážel na minulost Jakuba Jandy, který natočil odporné pronografické video pro teplouše.
gif-banner-havloidi

„Co dělá rezident Zeman?“ ptal se duševně nemajetný a absolutně neschopný jakékoli produktivní práce a sexuálně odlišný Jakub Janda, když se pokoušel komentovat fotografii s prezidentem Zemanem.

„Samozřejmě nesleduje BBC, CNN, nebo jakékoliv seriozní médium,“ míní Janda, že média kontrolována CIA jsou seriózní. Buď je Janda takový imbecil, nebo je nebezpečný o to více, že to ví a lže – Tak CIA jej v rámci Evropských hodnot jako debila platí, takže je agentem cizí moci.

Jakub Janda páchá vlastizradu podporováním zločineckých režimů, které vládou ve Spojených státech a Evropské unii, když šíří jejich propagandu a to vše za úplatu. On si pro něj jednou osud přijde a mu se to líbit nebude.