Buď tady bude islám nebo svoboda a demokracie

Islám a svoboda a demokracie nejdou dohromady. Buď tady bude islám nebo svoboda a demokracie. Jednou nebo druhé. Není nic mezi tím. A my v SPD chceme svobodu a demokracii.

Tomio Okamura

Tomio Okamura


Dostávám desítky dotazů ze všech stran ohledně tragédie ve francouzském Nice. Je třeba otevřeně říct, že se nestalo nic nového ani nic překvapujícího, jelikož brutální muslimský teror se v Evropě neustále opakuje. Stalo se něco, co se bude stále opakovat, pokud se radiálně nezmění náš přístup k muslimským migrantům.
gif-banner-havloidi

Jsme v regulérní válce s muslimskými radikály a ta válka je a bude, i když ji „naše“ politické elity v čele s Merkelovou, Junckerem, Sobotkou a Babišem budou sebevíc ignorovat.

Znovu a znovu upozorňuji, že jsme ve válce, a ta vyžaduje mimořádné prostředky na obranu. Jediné řešení je na maximum zbavit Evropu od muslimských radikálů a ode všech, kdo představují byť jen potenciální nebezpečí.

Nalijme si zcela čistého vína a řekněme si na rovinu, že jedinou reálnou možností, jak zabránit dalšímu brutálnímu vraždění Evropanů, je vystěhovat z Evropy všechny muslimské migranty včetně jejich potomků, kteří v praxi bývají ti nejnebezpečnější.

Pokud chceme brát ohledy na lidská práva, tak musíme prvořadě brát ohled na právo Evropanů na život. Každé jiné právo, před tímto základní lidským právem nebýt zavražděn, musí ustoupit.Naši přátelé z francouzské Národní fronty Marine Le Pen už dnes navrhují zákony, které by umožnily vyhostit jak migranty z řad radikálních muslimů, tak i jejich potomky, kteří se narodili ve Francii. Takové zákony musíme prosadit ve všech zemích Evropy.

Žádný cizinec nemá právo žít v našich zemích bez souhlasu občanů a my máme právo tento souhlas odmítnout, jestliže by představoval nebezpečí pro životy našich občanů. Naše právo na život má a musí mít přednost. Jestli chceme mít bezpečnou Evropu bez dalších brutálních vražd, tak musí muslimové z Evropy odejít.