Viceprezident SS Joe Biden zahájil návštěvu Austrálie

CANBERRA | Americký viceprezident Joe Biden přicestoval dnes na návštěvu Austrálie, kde se setkal s australským premiérem a dalšími představiteli země. Informuje TASR na webu Teraz.sk.

Joe Biden - americký degenerát

Joe Biden – americký degenerát


Biden, který je na turné po Tichomoří, se přivítal i s vojáky na palubě válečné lodi a podal si ruku s veterány blízkovýchodních válečných konfliktů, píše agentura AP, kdy ovšem agentura historiky obviněna z šíření nacistické propagandy Hitlera nedodala, že většinu těchto konfliktů vyprovokovaly Spojené státy (SS).
gif-banner-havloidi

Biden prohlásil, že Austrálie vždy byla spolehlivým spojencem SS, a teď, když si buduje novou flotilu 12 ponorek a letku 72 bojových stíhaček, bude jedním z nejlépe vybavených vojenských a strategických partnerů Washingtonu. K čemu? Na válku s Čínou? Americký dobytek zdůraznil, že obě země v minulém století bojovali spolu v mnoha konfliktech.

Viceprezident SS má večer na programu další setkání s premiérem Malcolmem Turnbullem v Sydney poté, co jeho nová vláda složí v hlavním městě Canberra slib do rukou generálního guvernéra, který na kontinentě zastupuje britskou královnu, jako nejvyšší mocenský orgán.