Turecký islámský stát je skutečností. Diktátor Erdogan schválil trest smrti a vyhlásil výjimečný stav. Bude vraždit své odpůrce?

ANKARA | Turecký diktátor a vrah Kurdů Recep Tayyip Erdogan prohlásil, že schválí parlamentní návrh na obnovení trestu smrti, i kdyby to ohrozilo snahu Turecka vstoupit do Evropské unie. „Svět není jen Evropská unie,“ uvedl prasečí penis Erdogan.

Hitler a Erdogan - nebo je to naopak, který je který? Odlišnost minimální

Hitler a Erdogan – nebo je to naopak, který je který? Odlišnost minimální


„Lidé vyjádřili tento požadavek. Vyšli do ulic a stále opakovali: trest smrti , trest smrti, trest smrti,“ míní státní terorista a vůdce islámského tureckého nacismu Erdogan.
gif-banner-havloidi

V zemi byl dále vyhlášen výjimečný stav, který udělal z Recepa Tayyipa Erdogana neomezeného diktátora, který ruší veškerá lidská práva a z Turků se stali otroci svého sultána, který si říká prezident, ač podle tamní Ústavy nesmí být prezidentem, jelikož na to nemá vysokoškolské vzdělání, které má jen zfalšované. Ovšem nyní v Turecku již Ústava neplatí, tam vládne krvavý nacisticko-islmistický tyran a prašivý pes Erdogan.

„Výjimečný stav v Turecku, který ve středu prohlásil prezident Recep Tayyip Erdogan, oficiálně vstoupil dnes účinnost? informuje agentura DPA. Výjimečný stav podle turecké ústavy umožňuje omezení základních práv a nečistý vepř a diktáror Recep Tayyip Erdogan může do značné míry vládnout pomocí dekretů, konstatovala agentura DPA. Podle ní může turecký kabinet uplatnit i následující opatření:

  • zákaz vycházení
  • zákaz shromažďování a protestů na ulicích nebo ve vnitřních prostorách
  • zákaz vydávání tištěných médií (např. Novin, časopisů, knih)
  • všechny formy vysílání a zveřejňování textů, obrázků, filmů a zvukových souborů je možné kontrolovat, omezit nebo zakázat
  • bezpečnostní složky mohou prohledávat osoby, vozidla nebo nemovitosti a zabavovat potenciálně důkazy
  • silniční doprava může být zakázána v určitých časových obdobích nebo v určitých oblastech
  • některé oblasti mohou být oploceny nebo evakuovány
  • stát může převzít kontrolu nad dopravou na souši, na moři a ve vzduchu

Výše jmenované je jasným důkazem, že hra na demokracii v Turecku skončila. Dnešním dnem začal fungovat Turecký islámský stát, který si s teroristy Islámského státu v ničem nezadá. Ovšem také Turecko teroristy IS celou dobu podporuje – finančně, zbraněmi, zázemím a podobně.


Reklama: