Donald Trump nominaci přijal. Obamu označil za rasistu a „Hitlery“ Clinton za poraženou

CLEVELAND | Donald Trump dnes přijal oficiálně nominaci americké Republikánské strany na prezidenta Spojených států (SS). Prezidentské volby se v USA budou konat 8. listopadu. Informovala o tom zpravodajská televize CNN.

Donald Trump

Donald Trump


Ve svém jmenovacím projevu v poslední den nominačního sjezdu republikánů Trump řekl, že jako prezident Spojených států chce v první řadě pomáhat lidem, kteří jsou zanedbávání, prohlížení a opuštění. Téměř 180.000 lidí, kteří jsou v SS nelegálně, označil za riziko pro národní bezpečnost.
gif-banner-havloidi

Donald Trump dále přislíbil, že jako prezident zajistí, aby v zemi, které bude vládnout, vládlo také právo a pořádek, když označil útoky islamistických černochů na policisty jako ohrožení amerického způsobu života s tím, že pokud bude prezidentem, tak toto skončí. „Útoky na policisty jsou útoky na všechny Američany,“ řekl Trump.

Mrs. Clinton za mříže? Ne, raději porazit

Hillary Clinton | foto: ze-sveta.cz

Hillary Clinton | foto: ze-sveta.cz

„Za mnoho katastrof po celém světě mohou nesprávné instinkty Hillary Clinton,“ uvedl Turmp, který označil právě Mrs. Clinton za vinou ze vzniku Islámského státu. „Zanechala po sobě dědictví smrti, ničení a slabosti,“ vyčetl dosavadní aktivní zahraniční politiku zrůdné „Hitlery“, přičemž jako příklad uvedl útok na americký konzulát v Libyi či násilí v Iráku a Sýrii.

Nadšeni delegáti slova svého kandidáta na adresu zrůdné Mrs. Clinton adresu skandováním hesla: „Za mříže! “ Trump je gestem ruky uklidnil a řekl: „Raději ji v listopadu porazme.“Obama je rasista

Barack Hussein Obama černý vůdce SS

Barack Hussein Obama černý vůdce SS

Současného prezidenta a ohavného devianta Baracka Husseina Obamu Donald Trump obvinil, že rasově rozdělil národ a jeho rétoriku související s rasovými otázkami nazval za nezodpovědnou.

„Spojené státy se za vlády Obamy staly nebezpečnější zemí,“ uvedl Trump, když dodal: „Kazatelnu prezidentského úřadu využil k tomu, aby nás rozdělil podle ras a barvy pleti,“ obvinil Trump zrůdu Obamu z rasové segregace a brutálního rasismu.


Reklama: