Co mu tam ten kadeřník „kadeřníkuje“ za čtvrt milionu měsíčně?

Chování některých evropských politických elit je někdy opravdu žalostně trapné a je vidět, jak si z občanů, z jejichž daní si takovýto exces dovolují, dělají jen srandu.

Radek Rozvoral

Radek Rozvoral


Francouzský prezident Francois Hollande si podle deníku Le Canard Enchainé ze státních peněz platí svého osobního kadeřníka. Na tom by nebylo nic divného, jelikož všichni potřebujeme čas od času upravit a ostříhat naší „bujnou kštici“. To co je ale výsměchem všem daňovým poplatníkům je výše kadeřníkovy měsíční odměny, která činí bezmála deset tisíc eur, což je více než čtvrt milionu korun!
gif-banner-havloidi

Když se tak na pana prezidenta podívám má na hlavě stejné nic jako já (navíc ode mě tedy potřebuje vždy jen trochu černé barvy), takže komentář o tom, že musí být kadeřník na příjmu 24 hodin denně, je chabou výmluvou na rozhazování státních peněz.

Tento jeho přehmat mu dále poškodí už tak špatnou reputaci, a pokud mu jeho svědomí dovolí kandidovat příští rok na jaře v prezidentských volbách, bude francouzským lidem jen pro smích. Tím se samozřejmě zase o něco více otevírají dveře do Elysejského paláce předsedkyni Národní fronty Marine Le Pen, se kterou naše hnutí SPD úzce spolupracuje na bázi společného členství v evropské frakci ENF (Evropa národů a svobody) sdružující hlavní vlastenecké parlamentní strany Evropy, které jí budou zcela jistě držet všechny palce.

imbecilní prezident Francie

imbecilní prezident FrancieReklama: