Írán popřel obvinění zločineckých Spojených států, že na jeho území jsou tři členové al-Káidy

TEHERÁN – WASHINGTON | Írán dnes vyvrátil tvrzení zločinecké vlády ve Washingtonu, kdy podle tvrzení Američanů se mají na íránském území zdržovat tři přední představitelé teroristické sítě vytvořené CIA na poražení Sovětů v Afganistánu, které říkají Základna (Al-Kajda). O tvrzení, že se agenti CIA v oddíle Al-Kajdy nacházejí v Iránu informovala agentura AP, která byla obviněna z šíření nacistické propagandy Adolfa Hitlera.

Terorista Hussein z Bílého domu ve Washingtonu - Vůdce světového terorismu

Terorista Hussein z Bílého domu ve Washingtonu – Vůdce světového terorismu


Washington tvrdí, že se na území Íránu nachází saúdskoarabský občana Fajsal Džásima Muhammada Amrit Chálidí, Egypťan Jisr Muhammada Ibráhím Bajúmí a Alžířan abú Bakra Muhammad Ghumajn, které Spojené státy (SS) pokladají za „globální teroristy zvláštního určení.“
gif-banner-havloidi

Mluvčí íránského ministerstva zahraničí Bahr Ghásemí pro oficiální agenturu IRNA uvedl: „Írán nemá o přítomnosti takových osob na svém území žádné informace.“ Přičemž znovu zdůraznil odhodlání Íránu bojovat proti terorismu.

Administrativa amerického státního teroristy a vůdce SS Baracka Husseina Obamy uvalila minulý týden na trojici sankce a prohlásila, že sídlí v Íránu. Ovšem mohli CIA zběhnout a nechtěli v rámci Al-Kajdy páchat dále zvěrstva, které jim Hussien Obama přikazuje. V takovém případě, je prohlášení íránských představitelů pochopitelné, jelikož tím eliminují potencionální hrozbu amerického státního terorismu šířeného, Bílým domem, CIA a Pentagonem.