Za krvavý červenec může multi-kulti. Musíme bránit právo občan na zbraně a svobodu slova

PRAHA | Hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) považuje sérii teroristických útoků ve Francii a v Německu za důsledek multikulturní politiky Evropské unie, informuje SPD v tiskové zprávě.

Tomio Okamura a Radim Fiala | foto: spd.cz

Tomio Okamura a Radim Fiala | foto: spd.cz


„Vyjadřujeme upřímnou soustrast blízkým stovek obětí nedávných teroristických činů. Islámský terorismus začíná válku proti občanům evropských zemí,“ kondoluje vedení strany a připomíná, že vzhledem k vysokému počtu imigrantů se tato situace v řadě zemí bude stále zhoršovat.

„Hnutí SPD požaduje okamžité zrušení souhlasu vlády ČR s přijímáním islámských imigrantů. Přesto přímo dnes česká vláda iniciovala přesídlení 80 Syřanů z Turecka k nám. Naše hnutí již vloni v červenci podalo návrh na postavení islámského práva šaría a džihád mimo zákon, ale Sobotkova vláda nám tento náš návrh zamítla. My však nadále požadujeme zásadní legislativní úpravu, která zabrání propagaci džihádu a šaríi na území České republiky,“ obviňuje SPD Slávka Sobotku ze šíření práva šaría a džihádu do České republiky. Bude Sobotka odsouzen za tyto zločiny proti národu?

V reakci na teroristické útoky muslimských barbarů v Evropě SPD míní, že je potřeba přijmout rozhodné kroky ke změně koncepce armády ČR, mimo jiné také zavedení 8-týdenního povinného branného výcviku pro mladou generaci a přípravu armády ČR na obranu státu. „Tyto kroky nelze odkládat, neboť je zjevné, že situace na jih a západ od našich hranic se bude stále zhoršovat,“ uvádí vedení strany.Strana dále odmítá jakoukoliv snahu omezit právo občanů legálně vlastnit zbraň. „Tato snaha vedení EU a probruselských vlád členských zemí připraví cestu pro teror a útoky na řádné občany evropských zemí,“ vysvětluje kontraproduktivnost těchto návrhů, jelikož zločinci páchají zločiny nelegálními zbraněmi a občané tyto zločince mohou likvidovat zbraněmi legálními. Logika, že občané nepotřebují zbraně, když máme policii, je imbecilní, jelikož máme jak hasiče, tak i hasicí přístroje.

„V médiích se objevily informace, že ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier navrhl, aby specialista placený ze státních prostředků dohlížel na „nevhodné“ příspěvky uživatelů sociálních sítí. Tyto snahy pana ministra jsou zásadním pokusem omezit svobodu slova a přístup k informacím,“ proti takovým pokusům o omezení svobody slova hnutí SPD razatně protestuje, jako vůči nepřijatelným návrhům.

Reklama: