Brazilský puč vedený CIA na rozbití BRICS bude patrně dokončen impeachmentem Dilmy Rousseff

BRASILIA | Zvláštní komise brazilského Senátu souhlasila včera, den před oficiálním otevřením letní olympiády v Riu de Janeiro, se zahájením impeachmentu vůči dočasně pučem sesazené prezidentce Dilmě Rousseff. Puč je řízen přímo CIA, jelikož v pozici dočasného prezidenta země je dlouhodobý udavač a spolupracovník americké CIA Michel Temer.

Dilma Rousseff

Dilma Rousseff


Pro impeachment hlasovalo 14 členů komise, pět bylo proti, informovala agentura DPA. Dilma Rousseff byla dočasně zbavena svého úřadu 12. května. Na 180 dní se hlavou státu stal viceprezident Michel Temer, o kterém samotné americké velvyslanectví Spojených států informovalo, že je americkým špionem.

Puč veden Američany k rozbití BRICS

Michel Temer - americký zaprodanec a vlastizrádný zmrd - Corruptor americano e idiota traitorous

Michel Temer – americký zaprodanec a vlastizrádný zmrd – Corruptor americano e idiota traitorous

Americká propaganda dává Rousseff za vinu manipulování s údaji o rozpočtu, které údajně využila na své znovuzvolení v roce 2014. Rousseff tato obvinění odmítá. Podle brazilských odborníků na spolupráci v rámci BRICS, byl útok na hlavu státu Dilmu Rousseff, americkým útokem ekonomického terorismu a vměšování se do suverénního států, aby byla činnosti BRISC omezeno.
Tak se taky stalo americký špion, udavač a zločinec Michel Temer, který nyní zastává pozici dočasného prezidenta Brazílie absolutně rezignoval na jakoukoliv spolupráci a plnění smluvních závazků v rámci BRICS, které je tovořeno právě Brazílii, Ruskem, Indií, Čínou a Jihoafrickou republikou.


Reklama: