Máte chuť fackovat, když vidíte tento ksicht? DienStBier je havloidní lhář, který šíří lži a nenávist. Omluv se, zbytečný ministře!

PRAHA | Zástupci sněmovní strany Úsvit – Národní koalice podali trestní oznámení na ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera (ČSSD). Informuje strana svém postupu proti snahám DienStBiera cenzurovat facebook, kdy nabídl americké firmě, že cenzora zaplatí jeho zločinecké ministerstvo propagandy a vymývání mozků.

Jiří DieStBier - havlidní parazit a vlastizrádce

Jiří DieStBier – havlidní parazit a vlastizrádce


Dienstbierův mluvčí Patrik Eichler, který je patrně i duševně nemajetný, podezření odmítl, podle něj se zástupci Facebooku podobně jednají i jiné evropské země. Proč duševně nemajetný? Tak už malým dětem se říká: „Když Pepík skočí z okna, tak ty skočíš taky?“ Argumentace z ministerstva hodná blbečkům.

knižní e-shop 660x100

Úsvit ve čtvrtek poslal ministru pro lidská práva Jiřímu Dienstbierovi oficiální žádost o omluvu. Strana se důrazně ohrazuje proti označení „postfašistická strana“, které Dientbier použil v návaznosti na trestní oznámení za omezování svobody slova podané Úsvitem. Dobytek havloidní už asi ztrácí půdu pod nohami, jelikož místo argumentů používá podpásové metody, lži, manipulace, dezinformace a to vše páchá DienStBier za státní peníze. Kdy jej národ odmění defenestrací?

„Verbální útok ze strany Jiřího Dienstbiera je útokem nejen na každého občana ČR, který nesouhlasí s přijímáním islámských imigrantů, ale rovněž na představitele státu, prezidenta republiky Miloše Zemana, který své stanovisko jasně deklaroval,“ píše Úsvit o českoamerickém vlastizrádci, který parazituje na veřejných rozpočtech, aby páchal zlo na daňových poplatnících. Jeho ministerstvo je tak nebezpečné, jako celá neomarxistická ideologie, kterou představuje i se svou křivou hubou a vylízaným mozkem.

„Panu Dienstbierovi evidentně nezáleží na občanech České republiky, a čím dál tím více se v jeho postojích a rétorice odráží americké občanství. Kdyby tu začaly vybuchovat bomby Islámského státu, myslím, že by byl první, který opustí Čechy a odjede do USA,“ uvedl předseda Úsvitu Miroslav Lidinský.