Mu-Slimácký dobytek řádí ve Francii. Za řvaní Alláhu Akbar vyhnali lidi z autobusu a ten pak zapálili

PAŘÍŽ | Na pařížském předměstí Saint-Denis úřadoval dobytek, který do Evropy přivandroval, aby jí zničil. Mu-Slimáčtí prašiví psi přepadli autobus, lidi z něj vyhnali a pak jej zapálili. Francie se nebezpečnou rychlostí mění v Blízký východ, kde si nejste, díky přivandrovalcům, jisti svým životem.

Islámský stát

Islámský stát


„Kloubový autobus linky číslo 170 skončil před pár dny v noci v plamenech. Vinu na tom měla skupina mladíků, která v noci přehradila jednu z ulic popelnicemi, donutili linkový autobus zastavit a vyhnali z něj jak řidiče, tak všechny cestující. Poté autobus s pomocí Molotovových koktejlů zapálili. O útoku informoval server deníku Le Parisien.
gif-banner-havloidi

Server britského deníku Daily Express navíc uveřejnil videonahrávku celého zločinu, kterou zřejmě pořídil pozorovatel v některé z okolních budov,“ popisuje velmi politicky korektně teroristický čin server ParlamentniListy.cz, kdy ovšem čerpá z francouzského zdroje – leparisien.fr.

Na videu, které níže přidáváme je vidět, jak zrůdy demolují městský autobus a při svém zvířecím chování, které je snad je mu-slimákům vlastní řvou prasečí pokřik „Alláhu Akbar“. Dobytek prvně vymlátil z autobusu okna, pak do něk naházel zápalné láhve. Po zapálení autobus explodoval a byl roztržen na dvě části. Na místě zasahovali hasiči. A co útočníci co se jim stalo? Byli postřílení, nebo se rozutekli? Tipněte si.

Policie případ šetří, ale prozatím se v podávání informací omezila jen na konstatování, že motiv útočníků není znám, což je klasická hláška policejních prasta v situaci, když by měli podtvrid, že se jednalo o ptoj mu-slimáckého dobytka, což dokazuje jejich řvaní o „Velkém bohovi“ – kdy islámský bůh je stejně nečistý vepř jako sám Prorok Mohamed.