Rusofobie nebo přebytek drog? Exředitel CIA: Putin naverboval Trumpa. To není vtip, to myslel smrtelně vážně

WASHINGTON | Bývalý ředitel CIA Michael Morell prohlásil v článku pro The New York Times, že prezident Ruské federace Vladimir Vladimirovič Putin naverboval kandidáta na prezidenta Spojených států za Republikány Donalda Johna Trumpa, kdy toto myslel smrtelně vážně. Buď byl v rauši a přeral dávku své drogy, nebo u něj rusofobie dosáhla do stavu, že totálně zdegeneroval.

Vladimir Vladimirovič Putin nevěří svým uším | foto: sputnik (Philippe Wojazer)

Vladimir Vladimirovič Putin nevěří svým uším | foto: sputnik (Philippe Wojazer)


„Ruský prezident Vladimir Putin byl úspěšným příslušníkem rozvědky, který dokázal najít u člověka slabá místa a využít je. Právě tak se zachoval během primárních voleb. Putin využil Trumpových slabostí a lichotil mu. Ten reagoval přesně tak, jak to očekával Putin,“ napsal Morell na stránkách NYT, kdy tento výplod deviantního chorého mozku cituje Sputnik.
gif-banner-havloidi

Podle Morella je jedním z důkazů politické angažovanosti miliardáře a Republikána jeho uznání ruského prezidenta za „velkého lídra.“ Morell rovněž tvrdí, že Trump nehájí zájmy Washingtonu, ale Moskvy, zejména podporuje ruského prezidenta v otázkách týkajících se Krymu. Což je lež, jelikož Trum pouze oznámil, že by se o Krymu mělo jednat, kdy jeho sebrání Rusku by mohlo, ale vést k válce.

„My v rozvědce bychom řekli, že si Putin najal Trumpa jako neúmyslného agenta Ruska,“ napsal na závěr Morell a dodal, že vyzývá Američany, aby v nadcházejících prezidentských volbách podpořili ministryni zahraničí Hillary Clinton, která ovšem jasně a prokazatelně stojí za vzestupem Islámského státu. Pokud CIA může mít za ředitele takového imbecila, jako je Morell, tak je pak v rámci zahraniční politiky SS možné zcela, ale zcela vše.