Prašivý mu-slimácký pes křičel Alláhu akbar a mačetou napadal v Belgii dvě policistky

BRUSEL | Dvě policistky se staly terčem mačetového útoku v belgickém městě Charleroi, informuje ParlamentníListy.cz o nekončící vlně islamistických útoků v Evropě. Podle varování arabské televize Al-Džazíra, které ji poskytl IS, je toto jen slabý odvar a malá předehra. Evropa má skončit v plamenech, kde po stovkách, tisících a snad i milionech islamisté plánují vraždy „nevěřících“.

Výbava mu-slimáků na likvidaci Evropanů

Výbava mu-slimáků na likvidaci Evropanů


Útočník policistky napadl před policejní stanicí. Podle belgického serveru RTBF jedna z nich utrpěla hluboká řezná zranění v obličeji, druhá je pak jen lehce zraněná. Při útoku muslo-prase křičelo Alláhu akbar.
gif-banner-havloidi

Třetí policista po muži s mačetou vystřelil, čímž mu zabránil v dalším útoku. RTBF i server Sudinfo s odkazem na belgickou televizi VTM informují, že útočník svým zraněním podlehl v nemocnici. Jeho smrt vzápětí potvrdila i policie a dodala, že obě policistky jsou mimo ohrožení života.

Osud hrdiny policisty není znám, který červa zlikvidoval, není znám. Bude vyznamenán, nebo potrestán, že nenechal mu-slimáka volně kulturně obohacovat Evropu.