Mafián, agent a politický pračlověk Andy „Bureš“ Babiš: Michal Hašek je gauner, parazit a odporný člověk

PRAHA | „Gauner. Lhář. Politický parazit.“ Palbu té nejostřejší kritiky spustil šéf hnutí ANO Andrej Babiš na hejtmana Michala Haška. Ze židle zvedl lídr jihomoravské ČSSD vicepremiéra svým podezřením, že v kauze fiktivní tiskové mluvčí mohou mít prsty lidé z hnutí ANO a také novináři Mafry, informují ParlementniListy.cz.

Andrej Babiš - Kurva, čo to bylo za fet, do frasa... | reprofoto: youtube.com

Andrej Babiš – Kurva, čo to bylo za fet, do frasa… | reprofoto: youtube.com


Ovšem pravda může být zcela jinde, Babiš se Sobotkou se snaží zlikvidovat Haška, jelikož ČSSD patrně ztratí vliv v krajích po krajských volbách a Michal Hašek by byl první, kdo by byl na koni, a odpornou zrůdu Sobotku by vyzval k demisi, či by jej nejraději poslal do kriminálu za vytunelování OKD, kdy tam mu kryje záda chovanec z ČSSD Chovanec, který likviduje policii, aby nemohl být kauza OKD vyšetřena.
gif-banner-havloidi

Po likvidaci Sobotky, by se Hašek mohl stát minimálně ministrem zemědělství a utípnutím tipce dotací pro Agrofert, tuto mafiánskou strukturu poslat do všech horoucích pekel i s černokněžníkem a zaprodanou zrůdou Babišem.

To jen proto proč se ten přivandrovalý Slovák s dutou hlavou, který podivnými praktikami přišel k Agrofertu a nyní krade jako straka dotace, tak rozohnil, když byl obviněn, že za mafiánskými praktikami likvidace Michala Haška stojí právě jeho tým – tvz. babišpóvl. Babiš má být údajně dokonce podle zlých jazyků objednatelem vraždy Františka Mrázka, ale to je zatím neověřená informace. Jasno bude po otevření archívu kmotra Mrázka.

„Hašek je gauner a lhář, politický parazit, zkrátka odporný člověk, který, když má problém, vymlouvá se dětinsky na Agrofert,“ nebral si servítky politický pračlověk a buran Andy Babiš, který když je kritizován, tak řve jako opice, až je mu přes prdel vidět do tlamy.


Reklama: