Donald Trump vyzval držitelé zbraní, aby zabránili vítězství Hillary Clinton, pokud o své zbraně nechtějí přijít

WILMINGTON | Donald John Trump v úterý v projevu naznačil, že jen zastánci zbraní mohou zabránit případné prezidentce Hillary Clinton zrušení práva Američanů vlastnit střelnou zbraň, což může tato politička dosáhnout svým výběrem soudců Nejvyššího soudu, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Donald Trump a Hitlery Clinton

Donald Trump a Hitlery Clinton


„Hillary chce … v podstatě zrušit druhý dodatek (americké ústavy, pozn. ed.),“ prohlásil Trump ve Wilmingtonu ve státě Severní Karolína. Na mysli měl právo občanů nosit zbraň na svou ochranu, které je zakotveno v dodatku ústavy, které zaručuje svobodu Američanům. Druhý dodatek dodal Američanům, jeho přijetím, svobodu bránit sebe, svůj majetek a osobní svobody.
gif-banner-havloidi

Donald John pokračoval slovy: „Mimochodem, lidé, pokud vybere své soudce, už nebudete moci udělat nic. Ale jsou tu nadšenci za druhý dodatek, tak možná něco udělají. Nevím … “

Demokrati ihned jako banda opičáků, imbecilů a zmrdů obvinila Trumpa, že vyzývá k násilí, a že je nebezpečný. Ovšem význam slov je zcela jasný. On vyzval příznivce zbraní, aby deviantní imbecilní zrůdu Mrs. Clinton nevolili, kdo v tom vidí něco jiného, tak sám je násilník a nebezpečný. Tak jako Clinton, které si cestu k moci dláždila desítkami vražd.

„Jmenuje se to síla sjednocení – vyznavači druhého dodatku mají úžasného ducha a jsou nesmírně jednotní, což jim dává obrovskou politickou sílu. A letos budou hlasovat v rekordních počtech a nebude pro za Hillary Clinton. Bude to za Donalda Trumpa,“ uvedl v prohlášení Trumpův mluvčí Jason Miller, který reagoval na pekelný oheň z tlamy HELLary Clinton.