Německá zrůda Angela Merkel má navštívit Prahu. Upálí ji davy na Staroměstském náměstí jako čarodějnici? Pozval ji duševní gigant Špidla s pomocí tlecího Sobotky

PRAHA | Zřejmě už koncem tohoto měsíce by měla do Česka přijet na oficiální návštěvu německá vůdkyně a zrůda Angela Merkel, informuje o tom server ParlamenntiListy.cz s odkazem na babišpress MF dnes.

Merkel upálena jako čarodějnice na hranici | foto: stalo-se.cz

Merkel upálena jako čarodějnice na hranici | foto: stalo-se.cz


Informaci MF DNES potvrdily nezávisle na sobě čtyři zdroje z okolí atrapy ministerského předsedy Slávka „taky pako“ Sobotky, který se spíše jeví jako duševně vyšinutý vlastizrádný a odporný jedinec, a ministerstva zahraničních věcí, které vede podobně postižený socánek Luboš „dr. Cvach zamini“ Zaorálek, zvaný velké ZaO, pro jeho brutálně bolševickou minulost.

knižní e-shop 660x100

Slávek po jednání s kýmkoliv....

Přesný program návštěvy ani její délka zatím nejsou známy. Předpokládaný termín je však už koncem tohoto měsíce. Hlavním tématem návštěvy má být „migrační krize,“ píše zmíněný server a vysvětluje, že zaprodané pako a zůrda Sobotka zastává vůči islamistickým vetřelců, kteří jen vraždí, kradou, znásilňují a chovají se jako doybtek, vstřícný názor. Ale v bytě, který si pořídil za ukradené peníze zatím ani jednoho vetřelce zmrd Sobotka nemá nastěhovaného.

Vladimir ŠpidlaPodle zdroje listu z Úřadu vlády se původně uvažovalo o delší, možná i více než dvoudenní návštěvě. „Teď to však kvůli programu kancléřky vypadá na jeden den,“ podotkl zdroj s tím, že za návštěvou stojí hlavně premiérův poradce Vladimír Špidla, který jako duševně zaostalý jedinec s pohledem imbecila, má na starosti právě islamizace České republiky, kdy je agentem zavšivení po vzoru německém a je Angele Merkel zastrčen v prdeli až po kotníky.

Ovšem vrcholným číslem návštěvy zrůdy Merkel by mohlo být její odchycení do pytle, tak jak se Baba Jaga chytá, a její následní upálení na hranici, třeba na Staroměstském náměstí. Když prosazuje prosazuje středověk islámský, tak proč by jí mělo zažít středověk křesťanský?Führerin Merkel

Führerin Merkel

Reklama: