Mu-slimácký terorismus ohrožuje i Českou republiku. Vláda a policie je neschopná

PRAHA | Hnutí SPD považuje pokračující teroristické útoky islámských fanatiků za důkaz neslučitelnosti islámu s evropským pojetím demokracie a svobody, píše ve svém prohlášení politické hnutí SPD.

Tomio Okamura a Radim Fiala | foto: spd.cz

Tomio Okamura a Radim Fiala | foto: spd.cz


„Po vzoru Švýcarska budeme požadovat zákaz islámského zahalování tj. nošení burky na území České republiky a budeme znovu ve Sněmovně požadovat zákaz propagace radikálního islámu jako náboženství podporujícího nenávist mezi lidmi a zpochybňujícího rovnost mezi lidmi. Tento náš návrh nám již jednou vloni v červenci Sobotkova a Babišova vláda zamítla,“ navrhují řešení.
gif-banner-havloidi

Incident s útočníkem vyzbrojeným nožem a volajícím arabsky Alláh Akbar (Bůh je velký) v Kladně považují za jasný důkaz, že islámský terorismus a fanatismus zamíří i do České republiky.

„Od počátku stále požadujeme okamžité zastavení přijímání nelegálních arabských a afrických imigrantů, které odsouhlasila Sobotkova a Babišova vláda, zavedení kontrol na hranicích České republiky a zpřísnění kontroly pohybu cizinců na území České republiky,“ míní SPD. Ovšem Sobotka místo, aby jednal, tak zve zrůdu Angelu Merkel do Prahy, který je vším vina a měla by se někde pykat.


Reklama: