Odmítám praktiky jak z učebnice státní bezpečnosti- dehonestační kampaň a kádrování

Myslím, že začíná být naprosto evidentní, po dnešní tiskové konferenci, jaký je celý scénář. Nejdříve pošpinit lídra jihomoravské sociální demokracie a následně slavnostně a obřadně oznámit, že s pošpiněným člověkem se za jednacím stolem nesedí.

Michal Hašek

Michal Hašek


Tuto metodu absolutně odmítáme. Sociální demokracie je demokratická strana, lídra i celou kandidátku schválilo vnitrostranické referendum, či-li hlasovali všichni sociální demokraté na jižní Moravě. My nebudeme kádrovat. Tak jak my nebudeme kádrovat a jsme připraveni jednat po volbách se všemi, kdo od voličů dostanou demokratický mandát ke správě jižní Moravy, tak si nenecháme kádrovat vnitřní záležitosti sociální demokracie.
gif-banner-havloidi

Chci k tomu osobně dodat, že pánové z ANO musí být už hodně zoufalí, zřejmě z dosavadních průzkumů, které ukazují, že ANO na jižní Moravě brutálně zaostává, je až na čtvrtém místě za sociální demokracií, komunisty a lidovci, a za druhé zřejmě z vlastní volební impotence.

Namísto řešení reálných problémů a témat, jakými jsou určitě krajské zdravotnictví, otázka zásad územního rozvoje, bezpečnost, doprava, zemědělství a vinařství, otázka řešení sucha, tak se zabývají jediným programem, který mají v této chvíli k dispozici, a ten program se jmenuje „Antihašek“.

Věřím v moudrost jihomoravským voličů, lidé budou volit hlavou i svým srdcem a my budeme jako sociální demokraté respektovat výsledek krajských voleb. 7. a 8. října.

Zároveň nebudu reagovat na výroky pana Šimka na dnešní tiskové konferenci. Pan Šimek byl roky mým blízkým spolupracovníkem a dnes přichází s rádoby bombastickými výroky, shodou okolností 8 týdnů před volbami a v situaci, kdy je volebním lídrem ANO.