Petice za zrušení koncesionářského poplatku pro žumpu plnou lží jménem ČT je v plném proudu

BRNO | Strana Práv Občanů (SPO) spustila v pondělí 4.7. 2016 ve spolupráci s SPD Tomio Okamura petiční akci týkající se zrušení koncesionářského poplatku 135 Kč České televizi pro seniory a zdravotně tělesně postižené osoby a pro ostatní osoby dává možnost volby, zda přispějí České televizi, kultuře, sportu nebo třeba dětským domovům ve svém regionu, informuje SPO na svém webu.

Petiční stánek v Brně | foto: stranaprav.cz

Petiční stánek v Brně | foto: stranaprav.cz


Petiční akce je již v plném proudu, po celé České republice můžete narazit na petiční stánky, kde lze osobně podepsat petiční archy (viz např. foto z nám.Svobody v Brně).
gif-banner-havloidi

Pro ostatní zájemce platí informace, že právně závazná je pouze papírová forma petice, proto nepořádáme žádnou internetovou formu petice, informuje strana. Ono pokud chcete něco změnit, tak sezením na zadku u počítače to nezměníte, to je jako žvanit u piva v hospodě.

Petiční arch ZDE.

Takže pokud chce někdo zmíněným stranám v rámci petice pomoci, tak může sám sbírat podpisy ve svém okolí. Petiční arch si může stáhnout zde. Vyplněné archy zasílejte na adresu: Strana Práv Občanů, Loretánská 179/13, Praha 1, 118 00.http://www.spoz2013.cz/upload/petice-za-zruseni-poplatku-ct.pdf