Pedofilní Turecko nemůže být rovnocenným partnerem Evropy

Turecko zrušilo zákon trestající sex s dětmi! Jsem naprosto znechucený. Jak jsem se dozvěděl z médií, turecký ústavní soud zrušil zákon, trestající sex s dětmi mladšími 15 let. Jde opravdu o skandální krok, který vrací tuto zemi zpět do područí islámského práva a zcela ji vyčleňuje z civilizovaného světa.

senátor Ivo Valenta

senátor Ivo Valenta


Nedokáži si představit, že se i po tomto kroku budeme na Turecko i nadále dívat jako na rovnocenného partnera, se kterým budeme v rukavičkách a pokorně vyjednávat o vízovém styku, další evropské integraci nebo společném postupu v boji proti uprchlické krizi. Nejen zinscenovaný pokus o vojenský puč a následné obří čistky ve státní i akademické sféře či dřívější neostyšné obchodování s „bílým masem“ v podobě uprchlíků, ale teď i tento jednoznačný příklon k historickým Mohamedovým zvykům dělá z Turecka opět Osmanskou říši a tedy i nepřítele Evropy.
gif-banner-havloidi

V civilizovaném světě označujeme sex s dětmi za pedofilii. Jde o nemoc a všechny takto nemocné léčíme a izolujeme. Jsou totiž nebezpeční pro nás i naše děti. Tradiční islámská víra se naopak odkazuje na Mohameda, který dovolil muslimům souložit s již devítiletými dívkami. A turecká justice se po mnoha letech, kdy něco takového zakazovala, znovu vrací k islámské tradici a zrušila trest pro všechny pedofily.

Jak dlouho bude Evropa ještě čekat, než si uvědomí, že svět se změnil a že není možné, abychom tyto změny přehlíželi? Nelegální migranti nejsou lidé, kteří k nám přichází ze strachu o svůj život. Jsou to islámští nájezdníci, kteří chtějí ekonomicky, společensky, kulturně a také nábožensky okupovat starý kontinent a ten si také přetvořit k obrazu svému. A Turecko není našim spojencem a hrází, která dělí Evropu od islámského světa. Turecko je prohnaně chytrým vyděračem, který podle mne již spřádá plány na jiné zítřky. Zítřky, které budou podle Mohamedova „střihu“ a budou zcela v rozporu s tím, jak si my, Evropané, představujeme normální život a morální hodnoty.